Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Kasia Tusk spędziła tegorocznego Sylwestra zupełnie inaczej niż zwykle

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

34-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

Na szczęście mogła liczyć na pomoc Donalda Tuska

Niestety Sylwestra Kasia Tusk musiała spędzić tym razem w szpitalu. Córeczka blogerki potrzebowała hospitalizacji. Na szczęście wszystko jest już pod kontrolą.

Kasia Tusk nie chciała jednak zdradzić, co dolega jej córce. Sylwestra nie spędziły jednak same. Rodzina Kasi zrobiła jej miłą niespodziankę – jej najbliżsi zebrali się pod oknem szpitala i razem z Kasią i jej chorą córeczką przywitali 2022 rok.

Kasia Tusk. Źródło: instagram.com
Kasia Tusk. Źródło: instagram.com
Kasia Tusk. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN