Nastolatek od czasu zaginięcia nie skontaktował się z bliskimi. Zanim zaginął, wysłał do taty wiadomość sms.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach nastoletniego Kacpra Draguły

Po tym, jak zgłoszono zaginięcie 13-letniego Kacpra Draguły z Sosnowca, widziano go w Sosnowcu, w różnych jego rejonach. Funkcjonariusze policji są jednak zmuszeni zweryfikować te doniesienia, gdyż nie ma potwierdzenia, że są one zgodne z prawdą.

Kacper Draguła ma 155 cm wzrostu, a jego wygląd sugeruje wiek od 13 do 15 lat. Nastolatek jest szczupły, jego włosy są jasne, a grzywkę ma zaczesaną na bok. Ponad to, Kacper ma nieznacznie odstające uszy i niebieskie oczy. Przed tym, jak zaginął, widziany był w czarnych spodniach dressowych, w czarnej bluzie z kapturem, oraz w czarnych sportowych butach.

Według informacji płynących z policji, chłopiec wcześniej nie miał skłonności do znikania, czy ucieczek. Wiadomo, że nie wymaga stałej opieki lekarskiej, nie choruje na nic przewlekle i nie musi przyjmować stałych leków.

Każdy, kto może pomóc w odnalezieniu zaginionego nastolatka, proszony jest o kontakt z Zespołem Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 13 15 lub 47 852 13 07, oficerem dyżurnym komendy pod numerem 47 852 12 00 lub 47 852 12 55 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

O tym się mówi: Rząd zapowiedział zaostrzenie istniejących restrykcji sanitarnych. Jakie województwa czekają zmiany i za co

Zerknij tutaj: Nie cichną echa wypowiedzi Władysława Frasyniuka. Głos w sprawie zabrał Tomasz Lis. Jego słowa zaskakują

Nie przegap też tego: Zaskakujące słowa Michała Wiśniewskiego na temat ojcostwa: "Nigdy nie przestanę". O co chodzi