Zaginiona 13-latka ostatni raz widziana była nocą z 13 lipca na 14 lipca, między godziną 2:00, a 3:00. Przebywała wówczas w jednym z letniskowych domków znajdujących się na terenie należącym do skorzęcińskiego Ośrodka Wypoczynkowego.

Zaginęła 13-letnia Sara Napierała. Do teraz nie dała znaku życia

Na facebookowym koncie organizacji non profit "Zaginieni Cała Polska" pojawił się dramatyczny apel o pomoc w poszukiwaniach zaginionej w nocy z 13 na 14 lipca 13-letniej dziewczynki, która widziana była po raz ostatni w jednym z letniskowych domków na terenie Skorzęcina.

Dziewczynka ma jasno blond włosy o różowych końcówkach sięgających za ramiona, a gdy zaginęła, miała na sobie spodnie dresowe koloru czarnego, czarny top, a także czarne buty "Nike" z charakterystycznym złotym logo.

Do teraz nastolatka nie nawiązała kontaktu ani z bliskimi, ani ze znajomymi, nie powróciła na teren ośrodka wypoczynkowego, ani też nie pojawiła się w miejscu zamieszkania. Wczoraj, 14 lipca na facebookowej stronie Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pojawiła się informacja, że najnowsze ustalenia ujawniły prawdopodobieństwo przebywania Sary nad Morzem Bałtyckim w Mielnie.

Policjanci z Komisariatu Policji w Witkowie zajmujący się sprawą zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionej Sary Napierały o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, tel. 47 77 21 211 lub telefon alarmowy 112 - czytamy w policyjnym ogłoszeniu.

O tym się mówi: Andrzej i Agata Dudowie wybrali się na wakacje. Warunki w jakich wypoczywa para prezydencka robią wrażenie. Jest czego pozazdrościć

Zerknij też tutaj: Na mieszkańców jednej z miejscowości padł blady strach. Wszystko za sprawą grasującego tam zwierzęcia. Widziało je już kilka osób

Nie przegap tego, o czym pisaliśmy ostatnio: Ważna wiadomość dla seniorów. Nie wszyscy jednak mogą liczyć na wyższą emeryturę. Kogo obejmą zmiany