Jak podaje portal "Jastrząb Post", para prezydencka udała się na wakacyjny wypoczynek. Willa, jaką mają do dyspozycji prezydent Andrzej Duda i jego małżonka, robi ogromne wrażenie. Jest czego pozazdrościć.

Para prezydencka wybrała się na wakacje

Andrzej Duda szósty rok z rzędu piastuje urząd prezydenta. Zarówno w czasie kampanii wyborczych, jak i prezydentury może liczyć na wsparcie swojej żony, Agaty Kornhauser-Dudy. Małżonkowie wspólnie wyjechali teraz na wakacje. Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Wirtualna Polska", para prezydencka opuściła Warszawę we wtorek w godzinach nocnych i udała się do nadbałtyckiej Juraty.

Osba z bliskiego otoczenia prezydenta Andrzeja Dudy zdradziła, że nad Bałtykiem para prezydencka spędzi najbliższe 3-4 tygodnie. Trzeba przyznać, że już sama długość urlopu robi wrażenie. Pozazdrościć można również warunków, w jakich Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda będą odpoczywać.

Z informacji zawartych na portalu "Moja Jurata" wynika, że prezydencka rezydencja znajduje się na około 150 hetarowej działce. Znajdują się tu dwie bliźniacze luksusowe wille, których łączna powierzchnia to blisko 2 tysiące metrów kwadratowych. Do swojej dyspozycji prezydent Andrzej Duda ma m.in. saunę, kort do tenisa, saunę, a także basen z jacuzzi.

Co ciekawe, "Moja Jurata" wskazuje, że prezydencka posiadłość nie znajduje się wcale w Juracie, ale znajduje się w granicach administracyjnych miasta Hel. Warto wspomnieć, że prezydent Andrzej Duda w czasie urlopu wyleci do Japonii, by wziąć udział w uroczystym otwarciu Igrzysk Olimpijskich i weźmie udział w uroczystościach upamiętniających Powstanie Warszawskie.

Para prezydencka/YouTube @Gossip TV
Para prezydencka/YouTube @Gossip TV
Para prezydencka/YouTube @Gossip TV

Co sądzicie o prezydenckiej willi?

To też może cię zainteresować: Mocny komentarz skierowany w stronę Donalda Tuska. Co takiego powiedział brat Jarosława Kaczyńskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy to koniec romantycznej historii? Martyna Wojciechowska zabrała głos na temat plotek o rozpadzie jej związku. Co powiedziała znana podróżniczka

O tym się mówi: To już koniec zakazu handlu w niedziele? Cześć sklepów będzie ponownie otwarta. Znaleziono sposób na ominięcie obowiązującej ustawy