Według najnowszych informacji, które przekazał wczoraj portal „Super Express” Bronisław Komorowski ma na siebie całkiem nowy pomysł. Były prezydent nie zamierza wycofać się z polityki, a wręcz przeciwnie. Okazuje się, że polityk prawdopodobnie założy nowy ruch polityczny.

Nowy pomysł Bronisława Komorowskiego

Doniesienia te zostały wczoraj potwierdzone także przez stację „Polsat News”. Informację o tym przekazał Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, który przekazał, że otrzymał propozycję od Bronisława Komorowskiego, która dotyczyła między innymi wspólnego złożenia kwiatów, a także omówienia szczegółów na temat nowej formacji, jaką planuje założyć były prezydent.

- Dostałem zaproszenie. W niedzielę o godz. 16:00, wraz z m.in. prezydentem Komorowskim, prezesem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem oraz konserwatywnymi posłami takimi jak Kazimierz Michał Ujazdowski złożymy kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza – zaznaczył Piotr Zgorzelski podczas rozmowy z dziennikarzami „Polsat News”.

Czy wiele osób będzie zaskoczonych?

Co ciekawe, wicemarszałek Sejmu zaznaczył, że wraz z Bronisławem Komorowskim rozpoczną niewątpliwie potrzebną, a także bardzo długą dyskusję na temat obecnej sceny politycznej.

Według informacji przekazanych przez polityka, nowe ugrupowanie, które chce powołać Bronisław Komorowski ma zrzeszać osoby, dla których niezwykle ważny jest patriotyzm, który jednocześnie nie wyklucza Unii Europejskiej, a także tradycje chrześcijańskie oraz wartości chadeckie.

Kiedy dowiemy się dokładnie o jakie ugrupowanie chodzi i kiedy zostanie ono finalnie stworzone? Na razie nie przekazano informacji na ten temat.