"Radio ZET" informuje o szczętych poszukiwaniach 15-letniej Agaty Gowarzewskiej, która opuściła miejsce zamieszkania w nocy z niedzieli na poniedziałek (14 grudnia) i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu nastolatki

Funkcjonariusze opolskiej policji wzywają do kontaktu każdego, kto zna obecne miejsce pobytu dziewczyny lub ją widział w dniu i po zaginięciu. Numer kontaktowy, pod którym można kontaktować się z opolską policją: 47 8612545 lub numer alarmowy działający na terenie całej Polski: 112.

Według informacji policyjnych, zaginiona ma szczupłą budowę ciała, włosy blond, około 155 cm wzrostu i zielone oczy. Możliwe jest, że będzie mieć okulary, jednak nie ustalono, jak była ubrana Agata w chwili opuszczenia miejsca zamieszkania.

Należy pamiętać, że z pozoru najmniej istotny szczegół jest w stanie pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby!

O tym się mówi: Jeśli po zapłacie gotówką otrzymasz resztę w 19-złotowym banknocie, będziesz szczęściarzem. Nominał jest wiele wart

Zerknij tutaj: Była bardzo znana z roli w serialu "07 zgłoś się". Nagle zniknęła widzom z oczu. Co się stało

Nie przegap tego, o czym pisaliśmy ostatnio: Edward Gierek odszedł 29 lipca 2001 roku, pozostawiając po sobie "mieszane uczucia". Jak wygląda miejsce jego spoczynku po 19 latach