Niejednokrotnie już dyskutowano na temat stylu Agaty Dudy, który niewątpliwie zachwyca wiele osób. Pierwsza Dama dokładnie wie, jak dobrać swoje stylizacje, aby podkreślić swoje walory i ukryć niedoskonałości. Jak się okazuje, tym razem nie było inaczej!

Skromna uroczystość w Pałacu Prezydenckim!

Jak informuje portal Super Express, wczoraj w Pałacu Prezydenckim pojawili się harcerze ZHP. Pomimo trwania pandemii, harcerze dostarczyli Parze Prezydenckiej Betlejemskie Światło Pokoju.

- Chcemy podziękować, że mimo tych wszystkich trudności, harcerze ZHP są tradycyjnie obecni w pałacu prezydenckim, żeby przekazać to Betlejemskie Światło Pokoju – zaznaczył prezydent podczas uroczystości.

Jak przypomina portal Super Express, tradycja przekazywania Betlejemskiego Światła Pokoju trwa nieprzerwanie od 30 lat. Polscy harcerze odbierają światełko od słowackich skautów. Następnie przekazują je na Litwę, Ukrainę, Białoruś, a także do Niemiec i Rosji oraz Danii.

Pierwsza Dama zachwyciła wyglądem!

Mimo, że w tym roku uroczystość przekazania Betlejemskiego Światła Pokoju z wiadomych powodów była bardzo skromna, to nie przeszkodziło to Pierwszej Damie w zaprezentowaniu idealnej stylizacji.

Agata Duda wybrała na tę okazję czarną sukienkę z koronkowymi rękawami. Pierwsza Dama wyglądała w niej po prostu oszałamiająco! Kolejny raz pokazała niesamowity styl oraz klasę. Wiele osób nie mogło oderwać oczu!

Jak informował portal "Życie": JAKIM WYKSZTAŁCENIEM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ KATARZYNA DOWBOR? WIĘKSZOŚĆ JEST W BŁĘDZIE. ZNANA PREZENTERKA NIE JEST Z ZAWODU DZIENNIKARKĄ, A KIMŚ INNYM

Przypomnij sobie: KOBIETA WYZNAŁA, ŻE ZNALAZŁA SIĘ W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI. PANDEMIA UNIEMOŻLIWIA JEJ SPOTKANIE Z UKOCHANĄ MAMĄ, KTÓRA PRZEBYWA W DOMU SENIORA

Portal "Życie" pisał również: MASZ W DOMU STARE OZDOBY CHOINKOWE? NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY, ŻE NIEKTÓRE Z NICH MOGĄ BYĆ WARTE MAJĄTEK

Z życia gwiazd: ŚWIĄTECZNE SZALEŃSTWO TRWA W NAJLEPSZE. GWIAZDY PUBLIKUJĄ FOTOGRAFIE PRZEDSTAWIAJĄCE ICH PRZYGOTOWANIA. JEDNĄ Z NICH JEST KATARZYNA ZIELIŃSKA