Dziś miało miejsce oficjalne zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy. Wśród ogromnego grona gości, którzy uczestniczyli w uroczystości, pojawiła się także córka prezydenta - Kinga Duda.

Kinga Duda bardzo mocno wspiera swojego ojca

Podczas pierwszej kadencji swojego ojca, Kinga Duda raczej nie udzielała się zbyt mocno w mediach i stroniła od kamer. Jednak podczas ostatniej kampanii podejście córki prezydenta dość mocno się zmieniła.

Jak przypomina portal Wirtualna Polska, córka prezydenta Andrzeja Dudy zabrała nawet głos podczas wieczoru wyborczego. To wtedy zapewniła, że najważniejsze dla jej ojca jest to, aby każdy Polak czuł się wolny oraz bezpieczny w swoim kraju. Niestety, słowa Kingi Dudy zostały mocno skomentowane przez szerokie grono Polaków.

Jak się okazuje, Kinga Duda nadal bardzo mocno wspiera swojego ojca. Dziś była obecna na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy, które odbyło się w sejmowej sali plenarnej. Wraz z córką prezydenta, na uroczystości pojawiła się także jego żona - Agata Duda.

Źródło: iwanttoknow9.blogspot.com

Przepiękna stylizacja młodej prawniczki

Kinga Duda wybrała na dzisiejszą okazję bardzo klasyczną, a zarazem kobiecą stylizację. Założyła bowiem prostą, czarną sukienkę z rękawami o długości ¾, którą zdobiła ogromna kokarda zawiązana pod szyją. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że Kinga Duda przez całą uroczystość nie zdjęła czarnej maseczki ochronnej, którą niewątpliwie dobrała pod kolor sukni.

Czy wszystkie ostatnie działania Kingi Dudy zapowiadają, że w tej kadencji prezydenta Andrzeja Dudy będzie o wiele bardziej aktywna niż miało to miejsce w ubiegłych latach?

Źródło: Wirtualna Polska

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO STAWIA SPRAWĘ JASNO: JEŚLI POLACY NIE BĘDĄ PRZESTRZEGAĆ TEGO NAKAZU SYTUACJA ZNACZĄCO SIĘ POGORSZY. SĄ NOWE OGNISKA ZAKAŻEŃ

Przypomnij sobie: NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY

Portal "Życie" pisał również: KONTROLERZY SĄ BEZWZGLĘDNI. MOGĄ ZAPUKAĆ RÓWNIEŻ DO CIEBIE, A KARY SĄ NIESAMOWICIE WYSOKIE