Nie da się ukryć, że ojciec Tadeusz Rydzyk należy do osób, które nie boją się wypowiadać własnego zdania, nie licząc się z konsekwencjami swoich wypowiedzi. Od lat cała Polska zna go nie tylko z działalności kapłańskiej, ale przede wszystkim medialnej, jako szefa Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Praktycznie nikt jednak nie wie, co stało się z ojcem najsłynniejszego redemptorysty w Polsce. O tych tragicznych momentach ojciec Tadeusz Rydzyk z pewnością chciałby zapomnieć!

Niewiele osób ma pojęcia o tym, co stało się z ojcem Tadeusza Rydzyka. Zakonnik utrzymuje ten fakt w tajemnicy, to straszne

Funkcjonujący od lat w przestrzeni publicznej zakonnik znany jest ze swoim płomiennych kazań i przemówień, ostrego języka, a także kontrowersji związanych z dofinansowywaniem jego mediów – Radia Maryja i Telewizji Trwam – z publicznych pieniędzy.

Jednak sam Tadeusz Rydzyk przeszedł w okresie dzieciństwa i wczesnej młodości wiele trudnych chwil, o czym niechętnie mówi i nie chce wracać pamięcią do tamtych czasów.

Milczenie to jest wymowne, bo okazuje się, że w jego domu wychowywało się razem siedmioro dzieci, a ojciec przyszłego duchownego był problematyczną osobą. Co to oznacza?

Niedawno na jaw wyszło, że Tadeusz Rydzyk jest synem Bronisława Kordaszewskiego, ukochanego swojej matki, jednak nazwisko otrzymał po zmarłym mężu Stanisławy, Franciszku Rydzyku, który zginął w 1941 roku z rąk Niemców.

Okazuje się, że biologiczny ojciec Tadeusza Rydzyka nie garnął się do pracy, a niemal wszystkie pieniądze z budżetu domowego znikały… na alkohol. W końcu matka małego Tadeusza wyrzuciła konkubenta z domu, co było początkiem końca tego człowieka.

Ojciec Rydzyka zmarł w dramatycznych okolicznościach – był bezdomny i błąkał się po ulicach. Dla sporej liczby ludzi to może być ogromne zaskoczenie, w jakim domu wyrastał Tadeusz Rydzyk.

fot. YouTUbe @Radio Maryja

Jak informował portal "Życie": BĘDĄ ZMIANY W SPRAWIE KONTROLI FOTORADARU? RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH Z APELEM, BY NIE ZMUSZAĆ DO DONOSZENIA NA SAMEGO SIEBIE

Przypomnij sobie: JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH RODZIN NA ŚWIECIE MA NOWEGO CZŁONKA. KOBIETA URODZIŁA 22 DZIECKO, TO CÓRKA. CZY JUŻ PLANUJĄ KOLEJNE DZIECKO

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA UWAŻAĆ NA OSZUSTWA NA „BON TURYSTYCZNY”. WIELE PRZYPADKÓW, POLSKIE WŁADZE I POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA MÓWIĄ – NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ