Okazuje się, że spora grupa dzieci polskich polityków decyduje się na życie, mieszkanie ipracę zawodową poza granicami naszego kraju. Czasem jest to wynik własnej decyzji, a czasem o przyszłości swoich latorośli decydują sami rodzice. Nie tylko Kinga Duda zdecydowała się na wyjazd za granicę.

Jak przekonuje "Fakt", coraz większa liczba dzieci polskich polityków decyduje się na mieszkanie poza granicami naszego kraju. Kingi Dudy emigrantką nazwać nie można, gdyż po odbyciu prestiżowego stażu w londyńskiej London Court of International Arbitration postanowiła wrócić do Polski i stęsknionych za jedynaczką rodziców, decydując się na pracę i pozostanie w Polsce.

Okazuje się jednak, że wiele dzieci najbardziej znanych polityków w Polsce postanowiło wyjechać z kraju - najczęściej na studia, po czym pozostało już w danym kraju. Inni otrzymali propozycje pracy i zdecydowali o rozpoczęciu dorosłego życia na obczyźnie. O kim mowa?

Dzieci polityków masowo wybierają życie poza Polską. To długa lista!

Poza granicami Polski studiuje i pracuje wiele dzieci polskich polityków. Wśród znajdują się m.in. syn premiera Mateusza Morawieckiego, Jeremiasz i córka Jacka Kurskiego, prezesa Telewizji Polskiej, Zuzanna. Oboje mieszkają w Londynie.

Córka ministra spraw zagranicznych, Jacka Czaputowicza, Magdalena Czaputowicz pracuje za to w Parlamencie Europejskim. W Brukseli, Luksemburgu i Strasburgu przebywa również Marta Lipińska, córka byłego sekretarza stanu Adama Lipińskiego.

Kto jeszcze? To również córka zaprzyjaźnionej z Jarosławem Kaczyńskim europosłanki Jadwigi Wiśniewskiej, Kinga Wiśniewska-Danek, syn współpracowniczki prezesa PiS Barbary Skrzypek, Marcin. Za granicą przebywa również córka MArii Ochman, Katarzyna Ochman-Kamińska. W Waszyngotnie mieszka i pracuje również syn wiceprezesa PiS i szefa służb specjalnych Mariusza Kamińskiego - Kacper Kamiński.

fot. YouTube @Fakt

Jak informował portal "Życie": BĘDĄ ZMIANY W SPRAWIE KONTROLI FOTORADARU? RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH Z APELEM, BY NIE ZMUSZAĆ DO DONOSZENIA NA SAMEGO SIEBIE

Przypomnij sobie: JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH RODZIN NA ŚWIECIE MA NOWEGO CZŁONKA. KOBIETA URODZIŁA 22 DZIECKO, TO CÓRKA. CZY JUŻ PLANUJĄ KOLEJNE DZIECKO

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA UWAŻAĆ NA OSZUSTWA NA „BON TURYSTYCZNY”. WIELE PRZYPADKÓW, POLSKIE WŁADZE I POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA MÓWIĄ – NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ