To nie pierwszy raz, gdy Lidl postanowił zaskoczyć swoich klientów wielką promocją. Zainteresowanie niesamowitym rabatem jest ogromne, z półek znika jedna kategoria produktów, warto się pospieszyć. Idąc śladami konkurencji Lidl postanowił orzygotować specjalną gratkę dla fanów złocistego trunku!

Tylko w środę 10 czerwca, na chwilę przed długim weekendem z powodu Bożego Ciała w sieci handlowej Lidl będzie można nabyć piwo w specjalnej promocji. Jest jednak jeden haczyk – trzeba kupić od razu osiem sztuk, by drugie tyle dostać… za darmo!

Tego jeszcze nie było! Lidl rozdaje piwo za darmo, jest jeden warunek!

Przed długim weekendem Lidl postanowił skusić klientów wielką promocją. Potrwa tylko do środy, 10 czerwca, ale warto skorzystać. Potężna gratka dla fanów złocistego trunku!

W ofercie lubianego w Polsce dyskontu pojawił się nietypowy rabat, którego jeszcze nie było. Jak można znaleźć na stronie internetowej sieci handlowej tylko w środę będzie obowiązywała promocja „16 w cenie 8”, w której za cenę ośmiu piw możemy dostać aż 16 sztuk! Istnieje jednak pewien warunek, który trzeba spełnić, aby móc skorzystać z sensacyjnej oferty.

Aby zapłacić połowę sumy za 16 piw trzeba wypełnić jedną rzecz – być posiadaczem aplikacji Lidl na smartfony. Nie jest to jednak nowatorski pomysł Lidla – na ten sam plan wpadła Biedronka kilka dni wcześniej, która stworzyła promocję 6+6 na tych samych zasadach.

To jednak nie wszystko – w piątek 12 czerwca w sklepach stacjonarnych Lidla będzie obowiązywała wielka wyprzedaż artykułów przemysłowych. Sprzęt, ubrania i akcesoria do domu będą tańsze nawet o 80 procent.

źródło: Lidl Aplikacja

Przypomnij sobie o… KIEPSKIE WIEŚCI POGODOWE. IMGW WYDAŁ ALERTY DLA WIELU REGIONÓW, POGODA BĘDZIE GWAŁTOWNA, POJAWIĄ SIĘ MOCNE BURZE I TRĄBY POWIETRZNE

Jak informował portal Życie: JAK POZBYĆ SIĘ SZKODNIKÓW Z ROŚLIN DONICZKOWYCH? PROSTE, NATURALNE METODY SPRAWDZĄ SIĘ NAJLEPIEJ

Portal Życie pisał również o… WIELE OSÓB POPEŁNIA TE BŁĘDY W CZASIE PRANIA. UNIKANIE ICH POZWOLI CIESZYĆ SIĘ MIĘKKOŚCIĄ I INTENSYWNOŚCIĄ KOLORU NASZYCH UBRAŃ DŁUŻEJ