Duże zakupy za niewielką sumę – to lubi chyba każdy. Okazuje się, że właśnie nadarza się ku temu okazja. Z Polski znika jedna z najpopularniejszych sieciówek odzieżowych. Do 17 czerwca trwa wyprzedaż produktów, można zapolować na wielkie okazje. Sklep internetowy sieci handlowej już przestał istnieć, zatem na polowanie trzeba wybrać się do placówek stacjonarnych sieci handlowej.

Znika jedna z najpopularniejszych sieciówek odzieżowych w Polsce. Firma ma duże problemy finansowe, nie pomógł koronawirus

Panie, które polują dziś na okazje i chciałyby kupić letnie ubrania za pół ceny mają na to wielkie szanse. Duże obniżki i wielkie promocje można spotkaćw jednej z sieci odzieżowej, która właśnie ulega w likwidacji. Władze firmy postanowiły wycofać się z polskiego rynku.

Chodzi o francuską sieć sklepów Camaieu. To właśnie ta sieciówka organizuje w istniejących na terenie polskich salonach wielką wyprzedaż z powodu likwidacji. Czeka nas możliwość skorzystania z ogromnych obniżek cen, a przeceniony jest cały asortyment. Sklep internetowy sieci został już zamknięty, zatem aby skorzystać z możliwości zakupu ubrań i dodatków po obniżonych cenach musimy dać się do punktów stacjonarnych Camaieu.

źródło: Wikipedia

Trzeba się jednak pospieszyć, bo promocja trwa do 17 czerwca włącznie.

Sieć Camaieu pojawiła się na rynku w 1984 roku we Francji, a sklepy w Polsce zostały otwarte po raz pierwszy w 2000 roku. W naszym kraju działało 25 stacjonarnych sklepów. Wpływ na zamknięcie sklepów miały problemy finansowe odnotowywane na polskim rynku już w zeszłym roku, lecz sprawę pogłębiła epidemia koronawirusa.

Może zainteresuje Cię to: CZY POWRÓT UCZNIÓW DO SZKÓŁ TO DOBRA DECYZJA? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ EKSPERT, PROFESOR KRZYSZTOF SIMON. JEST PRZEKONANY O SŁUSZNOŚCI SWOICH SŁÓW

Zobacz także: KIEDY I NA JAKICH ZASADACH BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ PIERWSZE KOMUNIE ŚWIĘTE W 2020 ROKU? PODANO KONKRETNE DATY

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: ŁUKASZ SZUMOWSKI O ZNIESIENIU KOLEJNYCH OBOSTRZEŃ. KONCERTY I IMPREZY MOŻLIWE JUŻ PRZED WAKACJAMI?