Sprawa rozpoczęła się w 1999 roku, jednak do dziś nie znalazła swojego finału. Okazuje się, że pojawiły się nowe dowody.

Nierozwiązana sprawa

Łukasz Sas wraz ze swoim kolegą Andrzejem Ziemniakiem zaginęli w 1999 roku. Jak podano do informacji publicznej, chłopcy zaplanowali i zrealizowali ucieczkę z ośrodka wychowawczego w miejscowości Rewal, w którym przebywali.

Według doniesień nastolatkowie chcieli przedostać się do Szwecji. Jednak w te doniesienia nie była skłonna uwierzyć matka jednego z rzekomych uciekinierów.

Kobieta była przekonana, że jej syn padł ofiarą zabójstwa, jednak nikt nie chciał jej w to uwierzyć.

Sprawą chłopców niedawno zainteresowało się stowarzyszenie Przystań Nadzieja, które na co dzień poszukuje zaginionych. Po wielu próbach członkowie stowarzyszenia uzyskali zgodę na dokładne przeszukanie całego terenu ośrodka.

Źródło: Polsat News

Makabryczne odkrycie na terenie ośrodka

Niestety informacje, które napłynęły od wolontariuszy stowarzyszenia nie są zbyt optymistyczne. Na terenie ośrodka wychowawczego zostały odnalezione kości oraz dziecięcą odzież.

Co więcej, straszne doniesienia potwierdziła mama chłopca. Kobieta przekazała zdjęcia, na których ubrany jest on w dokładnie ten sam sweter, który został odkopany w ostatnich dniach na terenie ośrodka.

Jak donosi portal Pikio.pl wolontariusze natknęli się jeszcze na odkrycie, które mrozi krew w żyłach. Odnaleźli bowiem zakopaną studnię, a w niej ludzkie kości i dziecięce piżamy.

Obecnie dowody zostały zabezpieczone przez policję i trwa ekspertyza.

Co dokładnie działo się na terenie ośrodka wychowawczego i czy chłopcy naprawdę uciekli, czy spotkał ich okrutny los?

Podczas prac eksploracyjnych na terenie MOW w Rewalu w dniu 27 maja wykopaliśmy 22 kości oraz dolną część piżamy...

Gepostet von Marek Szwedowski am Mittwoch, 27. Mai 2020

Przypomnij sobie o… JANUSZ KORWIN MIKKE PRZYŁAPANY NA PLAŻY. DZIWNE ZACHOWANIE ZNANEGO POLITYKA PRZYKUŁO UWAGĘ

Jak informował portal Życie: KOBIETA NAGLE TRAFIŁA DO SZPITALA. BYŁA PEWNA, ŻE TO KAMIEŃ NERKOWY. OKAZAŁO SIĘ, ŻE RODZI, A ONA NAWET NIE WIEDZIAŁA, ŻE JEST W CIĄŻY

Portal Życie pisał również o… WAŻNA DECYZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. DONIESIENIA NA TEMAT LECZNICZYCH WŁAŚCIWOŚCI JEDNEGO Z LEKÓW OKAZAŁY SIĘ FAŁSZYWE