Uwaga! Ważna informacja dla wszystkich mieszkańców Warszawy! W stolicy trwa w najlepsze wielki strajk rolników. Do manifestacji dołączyli także taksówkarze, czym stworzyli ogromne utrudnienia w ruchu drogowym. Koniecznie przeczytaj.

Jak już pisaliśmy, dziś w Warszawie przez niemalże cały dzień będą odbywać się strajki rolników. Protestujący sprzeciwiają się nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, która nosi nazwę „Piątka Kaczyńskiego”.

Do strajku dołączyli inni

O utrudnieniach w ruchu drogowym było wiadomo, lecz nikt nie spodziewał się, że do strajku dołączą także… taksówkarze!

Kierowcy taksówek od samego rana na znak pojednania z rolnikami zablokowali dwie najbardziej ruchliwe ulice: tunel przy Dworcu Zachodnim oraz Aleje Jerozolimskie.

- Na znak solidarności z rolnikami taksówkarze zablokowali tunel przy Dworcu Zachodnim oraz Aleje Jerozolimskie. Też walczą o przetrwanie. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. - brzmi treść wpisu opublikowanego na profilu Agrounia na Facebooku.

Na znak solidarności z rolnikami taksówkarze zablokowali tunel przy Dworcu Zachodnim oraz Aleje Jerozolimskie. Też walczą o przetrwanie. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Posted by Agrounia on Monday, October 12, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM