Najnowsze informacje o koronawirusie! W jednej ze świątyń katolickich w Warszawie wykryto przypadek zakażenia koronawirusem u duchownego! Poszukiwane są wszystkie osoby, które brały udział w mszy świętej tego dnia!

W Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie został wykryty jeden przypadek zakażenia koronawirusem – zakażony to wikariusz Bartosz Kuczmarski.

Apel do parafian

Na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, a także na stronie Archidiecezji Warszawskiej podano oficjalny komunikat.

Zwrócono się z prośbą do wszystkich parafian, którzy przebywali 3 października na mszy świętej w obecności zakażonego księdza o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Podane zostały także dane, na jakie należy się kontaktować – tel.: 22 310 79 41 lub 781 824 416, e-mail: sekretariat@pssewawa.pl.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM