W Warszawie kilka dni temu porozstawiano kilkanaście ławek, które nie pozwalają na to, aby na nich siedzieć! Mieszkańcy stolicy nie kryją ogromnego oburzenia! O co dokładnie chodzi?

Od kilku lat w Warszawie pośród mieszkańców prowadzone jest referendum, które ma na celu wspólne zadecydowanie, na jaki cel przeznaczyć budżet miasta. Tym razem padło na spoczniki, czyli ławki, na których… nie można usiąść.

Mieszkańcy Warszawy kpią z nowych ławek

W ramach tegorocznej edycji projektu Budżetu Obywatelskiego pieniądze zainwestowano w spoczniki, czyli ławki, na których można jedynie oprzeć się na stojąco – w mieście postawiono ich piętnaście. Mieszkańcom Warszawy zdecydowanie nie spodobał się ten pomysł.

- Prawie tysiąc złotych za taką ławkę? To nie lepiej było 30 zwykłych? Założę się że starsi wola usiąść wygodnie żeby im nogi odpoczęły niż stać i się podpierać. - napisał wzburzony internauta.

📍Spoczniki - nowe meble miejskie, czyli ławki do chwilowego odpoczynku. W ramach realizacji dwóch projektów z Budżetu...

Posted by Zieleń Warszawska on Thursday, September 17, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MEDIA KRAJOWE OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA. JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WRACA SYTUACJA Z WIOSNY, SKLEPOWE PÓŁKI ZACZYNAJĄ ŚWIECIĆ PUSTKAMI. CZY BĘDZIE KOLEJNE ZAMKNIĘCIE? LUDZIE SĄ W STANIE WIELKIEGO NIEPOKOJU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA