Najnowsze informacje wprost z Warszawy! Właśnie trwają intensywne dyskusje w sprawie otwarcia części Południowej Obwodnicy Warszawy w Ursynowie. Czy tak będzie?

Niedawno pisaliśmy o trwającej na warszawskim Ursynowie budowie Południowej Obwodnicy Warszawy – aktualnie trwa budowa tunelu.

Czy nastąpi otwarcie części POW?

Padła propozycja, aby otworzyć częściowo Południową Obwodnicę Warszawy dla ruchu tirów między węzłem Przyczółkowa a węzłem Patriotów.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad sprzeciwia się temu pomysłowi.

- Przekładałoby się to na ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz zablokowanie ruchu lokalnego w dzielnicy Ursynów. Nie ma na to naszej zgody. Odbyło się spotkanie przedstawicieli UM Warszawa z przedstawicielami GDDKiA, mamy nadzieję, że po tym spotkaniu uda nam się wypracować kompromis. (...) – mówi rzeczniczka ratusza, Karolina Gałecka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MEDIA KRAJOWE OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA. JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WRACA SYTUACJA Z WIOSNY, SKLEPOWE PÓŁKI ZACZYNAJĄ ŚWIECIĆ PUSTKAMI. CZY BĘDZIE KOLEJNE ZAMKNIĘCIE? LUDZIE SĄ W STANIE WIELKIEGO NIEPOKOJU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA