Najnowsze informacje wprost z Warszawy! Dziś rano miał miejsce groźny wypadek na drodze ekspresowej S7 tuż przed Warszawą. Trwają właśnie duże utrudnienia w komunikacji, a droga w stronę Warszawy została zablokowana. Co takiego się stało? Jak długo potrwają utrudnienia?

Uwaga! Ważna informacja dla wszystkich mieszkańców okolic Warszawy, którzy podróżują w stronę stolicy drogą ekspresową S7. W najbliższych godzinach będzie to niemożliwe ze względu na mrożący krew w żyłach wypadek, który wydarzył się dziś rano, 28 września.

Zderzenie dwóch samochodów

Jak wynika z relacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na wysokości miejscowości Promna doszło do tragicznego zderzenia dwóch samochodów: busa oraz ciężarowego. Nie żyje jedna osoba.

Trwają liczne utrudnienia w ruchu – droga w stronę Warszawy jest zablokowana, stworzono objazdy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MEDIA KRAJOWE OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA. JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WRACA SYTUACJA Z WIOSNY, SKLEPOWE PÓŁKI ZACZYNAJĄ ŚWIECIĆ PUSTKAMI. CZY BĘDZIE KOLEJNE ZAMKNIĘCIE? LUDZIE SĄ W STANIE WIELKIEGO NIEPOKOJU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA