Najnowsza prognoza na dziś, 28 września 2020 roku dla Warszawy. Czy w stolicy nadal będzie utrzymywać się deszczowa aura, która trwała cały weekend? Sprawdź koniecznie!

Jak nietrudno zauważyć, wrzesień dobiega końca. Pogoda jest typowo jesienna – zimne i deszczowe dni przeplatają się na zmianę z ciepłymi i słonecznymi, lecz warunki atmosferyczne ogólnie są dobre. Przez miniony weekend w całej Polsce panowała bardzo deszczowa aura. Na szczęście temperatura nadal była przyjemna – jak zatem będzie dziś, w poniedziałek 28 września?

Prognoza pogody dla Warszawy na 28.09.2020

Od samego rana na niebie widnieje słoneczna pogoda – jest bezchmurne niebo. Okazuje się, że taki stan rzeczy utrzyma się do południa, potem możliwe lekkie zachmurzenie.

Temperatura zdecydowanie niższa, niż w ostatnich dniach – z rana maksymalnie 10 stopni, a w ciągu dnia 17.

Wiatr umiarkowany o prędkości 19 km/h, natomiast ciśnienie wyniesie maksymalnie 1005 hPa.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MEDIA KRAJOWE OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA. JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WRACA SYTUACJA Z WIOSNY, SKLEPOWE PÓŁKI ZACZYNAJĄ ŚWIECIĆ PUSTKAMI. CZY BĘDZIE KOLEJNE ZAMKNIĘCIE? LUDZIE SĄ W STANIE WIELKIEGO NIEPOKOJU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA