Najnowsze informacje wprost z Warszawy! 36 – letni mężczyzna próbował okraść innego mężczyznę znajdującego się na przystanku autobusowym. Jak się potem okazało, był poszukiwany w wielu miastach!

Wczoraj, dokładnie 25 września w Warszawie policjanci otrzymali zgłoszenie informujące o tym, że ktoś próbuje okraść mężczyznę, który śpi na przystanku autobusowym.

Reakcja policjantów była błyskawiczna, gdyż zjawili się na miejsce łapiąc złodzieja na gorącym uczynku.

Był poszukiwany w kilku miastach!

Kiedy policja dotarła na miejsce, mężczyzna udawał, że chce obudzić śpiącego – były to jednak tylko pozory, gdyż prędzej zdążył ukraść mu telefon.

Jak się okazało, 36 – latek był także poszukiwany za kradzieże w innych miastach polskich. Łącznie usłyszał aż osiem zarzutów!

- Były to głównie kradzieże kieszonkowe portfeli, telefonów i dokumentów, przełamanie zabezpieczeń i włamania na konta bankowe, a także posłużenie się dokumentem innej osoby – mówi policjantka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWOŚĆ DLA WIDZÓW TVP, UCIESZĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKICH STARSI WIDZOWIE. TO NOWATORSKI POMYSŁ JACKA KURSKIEGO, MA PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY PRZED TELEWIZORY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETY UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY