Najnowsza prognoza pogody dla Warszawy! Czy letnia aura dziś także będzie się utrzymywać? Koniecznie zobacz!

Jak nietrudno zauważyć, ostatnio mamy naprawdę zmienną pogodę. Wraz z początkiem roku szkolnego i miesiąca wrzesień jesień przywitała Polskę z wielkim przytupem.

Przez jakiś czas na niebie można było ujrzeć tylko szarość i chmury, a deszcz i wiatr był codziennością. Ponadto, wysokość temperatur była o wiele niższa – typowo jesienna.

Ostatnie kilka dni zaś były powrotem lata, a na niebie widnieje słońce. Jaka pogoda zatem będzie dziś, w środę 16 września?

Prognoza pogody w Warszawie na 16.09.2020r.

Jak wynika z najnowszej prognozy pogody dla Warszawy, mieszkańcy stolicy mogą ponownie się cieszyć, gdyż letnia aura jeszcze nas nie opuści! Przez cały dzień będzie słonecznie i gorąco – termometry pokażą 28-29 stopni Celsjusza!

Wiatr będzie słaby, wyniesie 17-19 km/h, a maksymalna wartość ciśnienia to 1016 hPa.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM