Całkiem nowe informacje w sprawia koronawirusa w warszawskich szkołach – na nauczanie zdalne przechodzi każdego dnia coraz więcej placówek szkolnych. Ile ich już jest? Poznaj to zestawienie wszystkich szkół z wykrytym koronawirusem.

Jak wiadomo, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa raz po raz w mediach pojawiają się informacje o kolejnych zakażeniach, a także o rozpoczynaniu nauczania zdalnego w wielu miejscach

W ilu szkołach trwa nauczanie zdalne?

Niektóre placówki – z uwagi na ich specjalistyczne przeznaczenie – będą prowadziły nauczanie zdalne do końca roku. Są to: Szkoła Podstawowa Specjalna numer 287 oraz Szkoła Podstawowa Specjalna numer 283.

Zajęcia w trybie hybrydowym – a więc tylko część szkoły ma zajęcia zdalne – odbywają się w Szkole Podstawowej numer 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oraz w Liceum Filmowym przy Warszawskiej Szkole Filmowej.

Niektóre szkoły już powróciły z zajęć zdalnych do stacjonarnego trybu nauczania, a jeszcze inne wciąż czekają na decyzję.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM