Najnowsze informacje wprost z Warszawy. Są nowe ustalenia w sprawie Południowej Obwodnicy Warszawy, która miała przebiegać nad Ursynowem. Czy zostanie tam jednak pobudowana? Co nowego ustalono?

Jak niedawno pisaliśmy, jakiś czas temu padła ta bardzo niecodzienna propozycja, aby obwodnicę południowej części Warszawy poprowadzić nad Ursynowem. Mieszkańcy stolicy nie zgadzają się na taką opcję. Właśnie pojawiły się całkiem nowe ustalenia w tej sprawie. O co chodzi?

Nowe ustalenia w sprawie obwodnicy nad Ursynowem

Wczoraj, 14 września odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Rady Dzielnicy Ursynów, na którym padła propozycja, aby na czas budowania obwodnicy ruch poruszał się ulicami Indiry Gandhi i ul. Rosoła.

Radni nie zgodzili się na takie rozwiązanie.

- Miasto Stołeczne Warszawa i Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy nie wyrażą zgody na wprowadzenie rozwiązania, które stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa i zablokuje ruch lokalny w naszej dzielnicy. - mówią radni.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM