Najnowsze informacje o koronawirusie wprost z Warszawy. Kolejna szkoła przechodzi na nauczanie w trybie zdalnym ze względu na wykryty przypadek zakażenia koronawirusem.

Jak wiadomo, w mediach niemalże każdego dnia pojawia się informacja o kolejnym wykrytym zakażeniu w którejś z placówek szkolnych. W Warszawie obecność wirusa wykryto w aż 23 szkołach!

Niestety, właśnie pojawiła się informacja o kolejnej placówce…

Koronawirus w Wołominie pod Warszawą

Zakażenie koronawirusem wykryto w Szkole Podstawowej nr 7 w Wołominie pod Warszawą – zakażony był jeden z uczniów. W związku z tym uczniowie owej klasy oraz ich rodzice przechodzą aktualnie kwarantannę.

- W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID – 19 u jednego z uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Wołominie decyzją Sanepidu od dziś do 19.09.2020 r. wszyscy uczniowie klasy do której uczęszczał uczeń oraz ich domownicy zostali poddani kwarantannie – tak brzmiała informacja na stronie miasta Wołomin.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM