Najnowsze informacje z centrum Warszawy! W środku nocy grupa wandali zniszczyła wagony oraz stację metra! Trwają intensywne poszukiwania sprawców zniszczonego mienia miasta!

Grupa młodych osób zdemolowała wagony metra!

To skandaliczne wydarzenie miało miejsce w miniony weekend, a dokładnie w nocy z soboty na niedzielę. Na warszawskiej stacji metra Młynów, około godziny 2:00 w nocy doszło do wandalizmu – grupa zamaskowanych młodych osób malowała sprayem wagony metra, a także ściany i słupy.

Mimo iż obok znajdowali się świadkowie, a niektórzy z nich kamerowali całe zdarzenie, wandale nic sobie z tego nie robili.

Policja przyjechała na miejsce błyskawicznie, lecz wandale zdążyli uciec.

- Dziś w nocy na stacji Młynów wandale przez kilka minut bezkarnie niszczyli pociąg i stację metra. Nagranie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Czekamy na ustalenia Policji. (...) Brak słów – tak brzmiał podpis do nagrania opublikowanego przez profil Nowa Warszawa na Twitterze.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM