Najnowsze informacje wprost z Warszawy. Niecodzienne wydarzenie miało miejsce wczoraj w Warszawie. Z Wisły wyłowiono mężczyznę, który był całkowicie zdezorientowany – nie wiedział, co się dzieje. Koniecznie przeczytaj o tym zaskakującym wydarzeniu.

Wczoraj, a dokładnie 13 września 2020 roku o godzinie 8 rano policjanci z Komisariatu Rzecznego otrzymali zgłoszenie – ktoś widział człowieka znajdującego się w Wiśle pomiędzy mostem Gdańskim, a mostem Grota Roweckiego – mężczyzna unoszony był przez silny nurt wody.

Na jego nieszczęście, akurat ten fragment Wisły jest szczególnie niebezpieczny, ponieważ znajdują się tam kamienne rafy.

Cudem udało się uniknąć nieszczęścia!

Policjanci motorowodni wyłowili mężczyznę, który był całkiem wyziębiony, wyczerpany i zdezorientowany – nie wiedział co się dzieje.

Okazało się, że jest obywatelem Ukrainy, lecz nie posiadał przy sobie dokumentów i nie wiedział, jak znalazł się w rzece.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM