Niezwykle ważna informacja z samego centrum Warszawy. Dzielnicę Mokotów zamieszkuje tyle osób, że kończą się już pewne zasoby… Urzędnicy rozkładają ręce i nie wiedzą, co robić. O co chodzi?

Urzędnicy warszawscy niedawno podzielili się z warszawiakami szokującą wiadomością. Kończą się pewne zasoby, a wszystkiemu winna jest duża liczba posiadanych przez warszawiaków aut!

Na Mokotowie jest kilkukrotnie więcej aut niż ludzi!

Tak, to prawda, choć wydaje się to niemożliwe. Na warszawskim Mokotowie mieszka 218 265 osób, lecz z urzędowych statystyk wynika, że… samochodów jest 3,5 raza więcej!

Urzędnicy z warszawskich urzędów skarżą się, że kończy się zasób kombinacji na tablicach rejestracyjnych samochodów. Każda rejestracja na Mokotowie zaczyna się na litery WE – do tego dochodzi pięć cyfr.

Po całkowitym wyczerpaniu wszystkich możliwości wprowadzono inne rozwiązanie: WE, a do tego cztery cyfry i litera. Te zasoby także błyskawicznie się skończyły.

Urzędnicy nie wiedzą zatem co robić!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM