Najnowsze informacje w sprawie koronawirusa wprost z Warszawy. Mazowsze było jednym z trzech województw o największej liczbie zakażeń! Czy zostaną wprowadzone żółte i czerwone strefy?

Dzisiejsze dane odnośnie koronawirusa płynące wprost z oficjalnego profilu Ministerstwa Zdrowia nie napawają optymizmem. Zanotowano bowiem 377 nowych przypadków zakażenia, z czego najwięcej, bo aż 61 osób wykryto w województwie mazowieckim, 52 przypadki w małopolskim, zaś 46 przypadków na Pomorzu.

Mimo iż dzisiejsze dane przedstawiają się nieco lepiej niż wczorajsze, to Mazowsze nadal przoduje w kwestii liczby zachorowań.

Czy będą żółte i czerwone strefy?

Jak podaje zaktualizowana wczoraj mapa obrazująca powiaty w strefie żółtej lub czerwonej, na chwilę obecną żaden powiat z województwa mazowieckiego nie znajduje się w którejś z zagrożonych stref.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM