Jacek Kurski to obecny prezes zarządu Telewizji Polskiej. W ostatnim czasie pojawiły się jednak doniesienia o rzekomej zmianie w TVP. W związku z tą sprawą politycy debatowali na Nowogrodzkiej.

O niezależności telewizji publicznej w kraju dyskutują wszyscy. Są tacy, którzy sugerują, że na charakter programowy stacji mają wpływ decyzje partii rządzącej. Niedawno, pojawiły się nawet informacje, że politycy PiS spotkali się w tej sprawie na Nowogrodzkiej.

Zdaniem części społeczeństwa TVP w czasie sprawowania rządów Prawa i Sprawiedliwości straciło poczucie dziennikarskiego obiektywizmu i rzetelności. Niektórzy są nawet gotowi twierdzić, że informacje podawane przez Telewizję Polską nieco odbiegają od prawdy.

Zobacz także: GWIAZDY KULTOWEGO SERIALU ZNOWU RAZEM. HISTORIA JEDNEGO ZDJĘCIA

Ostatnio pojawiły się informacje, dotyczące zmian, jakie partia rządząca planuje w TVP. Zwycięstwo w wyborach parlamentarnych nie zaspokoiło aspiracji polityków PiS, stąd poszukiwania winnych niesatysfakcjonującego wyniku wyborczego.

Jak donosi „Fakt” politycy mają pretensje do Jacka Kurskiego. Część z nich, jest nawet przekonana o konieczności zmiany prezesa stacji.

Zobacz także: KSIĘŻNA KATE W STROJU KSIĘŻNEJ DIANY! ZOBACZ, CO ZAŁOŻYŁA ŻONA KSIĘCIA WILLIAMA

Sam zainteresowany doniesień nie komentuje. Jednak, jeszcze klika dni temu razem ze zwycięskim ugrupowaniem świętował wyborczy sukces. Czy ta wygrana PiS, może mieć gorzki smak dla Kurskiego?

Źródło: „Pikio.pl”