W ostatnim czasie o brytyjskiej rodzinie królewskiej jest bardzo głośno w mediach. Jednym z powodów są oczywiście dość kontrowersyjne wypowiedzi, a także głośny konflikt pomiędzy niektórymi z członków rodziny.

Królowa Elżbieta doświadczyła ostatnio trudnych chwil

Jednak jak doskonale wiemy, królowa Elżbieta II w ostatnim czasie pochowała swojego ukochanego męża – księcia Filipa. Teraz wprost z pałacu Buckingham dotarła kolejna smutna wiadomość.

Jak informuje dziennik „The Sun” królowa Elżbieta II straciła jednego ze swoich szczeniaków rasy Corgi. Jak się okazuje, piesek był prezentem, który królowa otrzymała od syna, księcia Andrzeja, w czasie kiedy książę Filip przebywał w szpitalu. Monarchini otrzymała wówczas dwa szczeniaczki, które miały pomóc jej przetrwać ten trudny czas. Niestety jeden z nich, mając zaledwie pięć miesięcy zmarł.

Kolejna smutna wiadomość

- Królowa jest całkowicie zdruzgotana. Szczenięta miały ją rozweselić w tym trudnym czasie. Wszyscy wokół są zmartwieni, gdyż stało się to tak szybko po stracie męża – możemy przeczytać w „The Sun”.

Jak doskonale wiemy, królowa Elżbieta kocha zwierzęta. Od zawsze otaczała się pieskami razy corgi i łącznie w pałacu razem z królową mieszkało 30 psiaków. Co więcej, pieski miały nawet swój pokój.

Nie da się zatem ukryć, że jest to dla królowej poważna strata. Królowa Elżbieta II regularnie była widywana, kiedy wychodziła ze szczeniaczkami na spacery. Psiaki dawały jej powód do radości i odciągały nieco smutne myśli.

Królowa Elżbieta II / YouTube: Harper's BAZAAR
Królowa Elżbieta II / YouTube: Harper's BAZAAR

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY TEGOROCZNE LATO BĘDZIE OBFITOWAĆ W WYSOKIE TEMPERATURY? JAKA POGODA CZEKA NA NAS W LETNICH MIESIĄCACH

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TO, CO MOŻE PRZYJŚĆ PO WAKACJACH? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZNÓW OSTRZEGA. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI O CZWARTEJ FALI

Z życia gwiazd: ZNANA ARTYSTKA ZOSTAŁA ZUPEŁNIE SAMA? DLACZEGO BEATA TYSZKIEWICZ PODJĘŁA TAKĄ DECYZJĘ