Książę William i Kate Middleton są jednymi z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Cieszą się sympatią i zaufaniem Brytyjczyków, a przez lata uchodzili za parę wręcz idealną. Od jakiegoś czasu jednak ten wizerunek zaczyna ulegać zmianie.

Po najnowszych wieściach może się okazać, że nikt nie uzna ich już za tak dobrze dobranych. Portal JastrząbPost ujawnia ich sekrety. Wcześniej chroniła je cała rodzina królewska!

Kate i William oraz ich ogromny kryzys

Książę William poznał Kate na Uniwersytecie St Andrews w Szkocji. Wtedy zaczęli się spotykać, nikt jednak nie sądził, że zostaną małżeństwem i będą mieli dzieci, a być może razem będą rządzić Wielką Brytanią.

Ślub Kate i Williama. Źródło: Youtube Inter-Pathe History
Ślub Kate i Williama. Źródło: Youtube Inter-Pathe History

Zbliża się dziesiąta rocznica ich ślubu. Należy zwrócić jednak uwagę na fakt, że ich związek nie jest tak cukierkowy, jak mogłoby się wydawać. Próbowano ukrywać niektóre sekrety, ale prawda w końcu ujrzała światło dzienne.

Książę William oraz księżna Kate pobrali się 29 kwietnia 2011 roku – już niebawem będą obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu. Poznali się na studiach, zamieszkali razem z czworgiem pozostałych studentów, a gdy wyszło na jaw, że się spotykają – przeprowadzili się do swojego mieszkania.

W rodzinie królewskiej traktowano ich związek jak przelotny romans, toteż wszyscy zdziwili się, gdy William dalej randkował z Kate po studiach. Postanowił jednak zerwać z nią, by nie fundować jej ciągłego życia na świeczniku.

Ślub Kate i Williama. Źródło: Youtube Inter-Pathe History
Ślub Kate i Williama. Źródło: Youtube Inter-Pathe History

Ona jednak „nie płakała, nie żałowała” i żyła dalej. Po kilku tygodniach William sam zadzwonił do swojej przyszłej żony i poprosił ją o drugą szansę. Wiele osób nie miało pojęcia, że kiedyś zerwali, ponieważ rodzina królewska przez lata unikała tego tematu.

Później, w 2010 roku, przyszedł czas na oświadczyny w Kenii, a w 2011 – bajkowy ślub.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO JUŻ KOLEJNA PODBRAMKOWA SYTUACJA W DZIEŃ DOBRY TVN! WIDZOWIE POPULARNEGO PROGRAMU ŚNIADANIOWEGO NIE KRYLI ROZCZAROWANIA

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ NICZYM LWICA BRONI OJCA TADEUSZA RYDZYKA. BYŁA POSŁANKA PIS NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA PRZECIWNIKACH ZAKONNIKA. O CO POSZŁO

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL ZAPROWADZI PORZĄDEK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. OD TERAZ ROYALSI BĘDĄ MUSIELI CHODZIĆ DO PRACY. DOSTANIE SIĘ TEŻ MEGHAN I HARRY’EMU

Z życia gwiazd: OSTATNIE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MAŁGORZATĘ ROZENEK – MAJDAN WYWOŁAŁO SPORE ZAMIESZANIE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA CELEBRYTCE SUCHEJ NITKI