Wieść o śmierci księcia Filipa rozeszła się po całym świecie już przed kilkoma dniami. Do zgonu doszło 9 kwietnia. Mąż królowej Elżbiety miał prawie 100 lat.

Pogrzeb będzie wyprawiony w nadchodzącą sobotę. Opinia publiczna przeżyła spore zdumienie, gdy okazało się, że księżna Meghan Markle nie wybiera się na ceremonię. Co na to królowa?

Meghan Markle i królowa Elżbieta II. Źródło: Youtube Entertainment Tonight
Meghan Markle i królowa Elżbieta II. Źródło: Youtube Entertainment Tonight

Meghan Markle złożyła kondolencje Elżbiecie II przez telefon

Portal JastrząbPost zauważa, że ostatnie pożegnanie księcia Filipa ze względu na obostrzenia będzie wyglądać inaczej niż zwykle. Przy księciu będzie tylko 30 osób z najbliższej rodziny – zjawią się jego żona, dzieci oraz wnuki.

Choć książę Harry pojawi się na pogrzebie, to zabraknie na nim Meghan Markle. Młodszy brat księcia Williama przyleciał w poniedziałek do Wielkiej Brytanii i odbywa kwarantannę, która potrwa pięć dni. Później uda się na pogrzeb dziadka.

Książę podkreślił, że choć społeczeństwo zapamięta go jako „najdłużej panującego małżonka monarchy”, dla niego będzie po prostu dziadkiem – „mistrzem grillowania, legendą przekomarzania się, bezczelnym do końca”.

Meghan Markle i królowa Elżbieta II. Źródło: Youtube Entertainment Tonight
Meghan Markle i królowa Elżbieta II. Źródło: Youtube Entertainment Tonight

Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Zdecydowała się pozostać w słonecznej Kalifornii. Mówi się, że podróż odradzał jej lekarz. Podobnie mówiła mama Meghan, która przekonywała ją, by zadbała o własne zdrowie i nie narażała się na stres.

Meghan postanowiła zadzwonić do królowej i złożyć jej kondolencje. Według źródła z otoczenia royalsów Elżbieta II zrozumiała zachowanie Meghan i nie ma jej tego za złe.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZĘŚĆ ZASAD NOWEGO PROGRAMU RZĄDU, CZYLI NOWY ŁAD WYSZŁY NA JAW! CZY 500 PLUS PRZEJDZIE DO HISTORII? WIADOMO, CO BĘDZIE ZE ŚWIADCZENIEM

O tym się mówi w Polsce: OPŁATA ZA CHRZEST TO NIE ZAWSZE „CO ŁASKA”. W WIELU PARAFIACH W POLSCE KSIĘŻA USTALILI CENNIKI. CO NA TO PAPIEŻ? MOWA NAWET O 500 ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ FILIP WYRAZIŁ NIETYPOWĄ OPINIĘ NA TEMAT NADNATURALNYCH ZJAWISK. CZY MĄŻ ELŻBIETY II WIERZYŁ W REINKARNACJĘ? MIAŁ PRZEWIDZIEĆ PRZYSZŁOŚĆ

Z życia gwiazd: POTĘŻNA WPADKA MAGDY GESSLER MOGŁA ZAKOŃCZYĆ SIĘ WIELKĄ KOMPROMITACJĄ I TO NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ! CO ZROBIŁA GWIAZDA TVN? URATOWAŁ JĄ KELNER