Pochodząca z Rosji Elena Shilenkova zapuszczała przez sześć lat swoje paznokcie. Dzięki temu trafił do księgi rekordów Guinessa i… zarobiła sporą sumkę. Jak dużą?

Rosjanka zapuszczała paznokcie przez sześć lat, po czym je obcięła i sprzedała

Elena Shilenkova przez sześć lat nie obcinała swoich paznokci. W mediach społecznościowych Rosjanka dodawała mnóstwo zdjęć swoich długich „szponów”. Co ciekawe, spodobały się one wielu internautom.

W ciągu sześciu lat paznokcie Eleny urosły aż do 150 cm! Rosjanka w końcu postanowiła je obciąć, o czym również poinformowała w swoich mediach społecznościowych.

Internauci byli zasmuceni tym widokiem i zachęcali ją do ponownego zapuszczania. Elana mogła przeczytać pod swoimi postami wiele komplementów.

Nieprawdopodobne, ile na tym zarobiła

W sieci pojawiły się również słowa krytyki. Niektórzy uważali, ze paznokcie Rosjanki wyglądają nieestetycznie. Kobieta nie przejmowała się jednak negatywnymi komentarzami.

Teraz Elena zachęca internautów do zakupienia jej paznokci. Zaznaczyła jednak, że cena jest dość wysoka. Nie zdradziła, ile one kosztują. Poprosiła jedynie, by w celu zakupu kontaktować się z nią przez prywatne wiadomości na Instagramie.

Jak myślicie, ile kosztowały? Z komentarzy internautów wynika, że Rosjanka mogła na tym zarobić nawet kilkadziesiąt tysięcy.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO