Historia Rosjanki, Christiny Ozturk, i jej męża wstrząsnęła internautów. Młoda para wychowuje już jedenaścioro potomstwa. Mało tego, planują mieć dużo więcej dzieci.

Niesamowita historia 23-latki zaskoczyła internautów

Nim Christina Ozturk spotkała swojego ukochanego, wychowywała samotnie swoje pierwsze dziecko w Moskwie. Jednak, jak sama zdradziła, gdy tylko zobaczyła mężczyznę swoje życia, była gotowa na wszelkie poświęcenia.

Kobieta przeprowadziła się do Gruzji i wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanego. To zdecydowanie była miłość od pierwszego wejrzenia. Galip i Christina poznali się na wakacjach w Batumi, gdzie mężczyzna jest właścicielem jednego z hoteli.

Zaledwie kilka tygodni po poznaniu para postanowiła się pobrać i powiększyć swoją rodzinę. Obydwoje marzyli o dużej i szczęśliwej rodzinie.

Kobieta ma już jedenaścioro dzieci i planuje dużo więcej

Para postanowiła skorzystać z pomocy surogatek, które urodziły im aż 10 dzieci! W Gruzji wykorzystanie matek zastępczych jest całkowicie legalne i wiele par, również z innych krajów, próbuje tej metody w celu poczęcia upragnionej pociechy.

Surogatki Christiny i Galipa przeszły dokładne badania i podpisały wymagane dokumenty przed zajściem w ciążę. Geny wszystkich dzieci pochodzą od Galipa i Christiny.

Wynajęcie surogatki nie jest tanie, bo kosztuje aż 8 tysięcy euro. Jednak milioner i jego żona nie żałują pieniędzy i chcą spędzić swoje marzenie o ogromnej rodzinie. Para jest przekonana, że Christina w tak krótkim czasie nie dałaby rady urodzić ogromnej gromadki dzieci.

Mało tego, Galip i Christina chcą mieć jeszcze więcej dzieci. W mediach społecznościowych zażartowali nawet, że chcą przywitać na świecie ponad 100 pociech.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO