Meghan Markle uciekła z domu?

Jak podaje portal "Jastrząb Post", Meghan Markle i książę Harry zmagają się z poważnymi probemami małżeńskimi. Odkąd odłączyli od rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych media czekają na każdy ich najmniejszy błąd. Zakochani próbują być niezależni finansowo, dlatego biorą udział w wielu komercyjnych produkcjach. Meghan miała ponoć bez zgody męża angażować się w liczne reklamy i nawiązać kontrakt z Netflixem, co doprowadziło do rodzinnych sporów.

Była księżna Sussex podobno nie wytrzymała świątecznego napięcia i podczas jednej z nocy wsiadła do samochodu i ruszyła przed siebie. Ucieczka z domu może zwiastować duże problemy.

Youtube
Youtube

Według anonimowego informatora aktorka nie zniknęła na długo, bowiem pojawiła się w domu już nad ranem.

Meghan nienawidzi tego, kiedy ktokolwiek, nawet Harry, nie zgadza się z jej pomysłami. Bóg wie, dokąd poszła – nie ma wielu opcji, kiedy jest blokada, ale domyślam się, że na pobliską plażę, żeby ochłonąć. Rano nie rozmawiano o niej w domu, więc najwyraźniej wróciła.

Youtube
Youtube

To również może Cię zainteresować: LARA GESSLER POCHWALIŁA SIĘ SWOIM MIESZKANIEM. FANI SĄ ZACHWYCENI. RESTAURATORKA MA GUST

Zobacz także: KATARZYNA GROCHOLA MA ZA SOBĄ CIĘŻKI OKRES. CO PRZEŻYŁA ZNANA PISARKA