Nie da się ukryć, że rok 2020 nie był łatwy dla całego świata. Niestety oprócz globalnych problemów, jakie dotknęły całą społeczność wiele osób zmagało się ze swoimi osobistymi tragediami. Z wieloma problemami musiał zmierzyć się także książę Harry.

Ogromna tragedia!

Jak doskonale pamiętamy, na początku roku Meghan oraz książę Harry zakomunikowali, że nie chcą sprawować swoich ról w rodzinie królewskiej i podjęli decyzję o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Ta decyzja mocno zszokowała wiele osób.

Finalnie Harry oraz Meghan dopięli swego i wyjechali z Wielkiej Brytanii. Okazuje się jednak, że ich życie w USA nie jest wcale usłane różami. Jakiś czas po wyjeździe pary media donosiły, że Meghan jest w ciąży. Ostatnio pojawiły się oficjalne informacje w tej sprawie, które niestety są dość przykre.

Harry nie radzi sobie z problemami!

Jak się bowiem okazało, Meghan w lipcu poroniła ciąże. Nie da się ukryć, że był to ogromny dramat zarówno dla samej kobiety, jak i dla Harry’ego. Jak informuje portal Pomponik, w angielskich mediach pojawiają się informacje o tym, że książę Harry z powodu ogromnych stresów zaczyna sięgać po alkohol!

- Wszystkie te rzeczy naraz byłyby przytłaczające dla każdego, a co dopiero dla kogoś pełniącego tak publiczną rolę. W ostatnich latach Harry był otwarty na profesjonalną pomoc i terapię - traktuje to priorytetowo, co jest ulgą dla otaczających go osób – brzmi fragment artykułu w „New Idea”.

W poradzeniu sobie z problemami księcia Harry’ego nieustannie wspiera Meghan, która mocno namawia go na poddanie się terapii. Co więcej, losem księcia przejął się także jego ojciec oraz brat, którzy pozostają z nim w nieustannym kontakcie telefonicznym!

Jak informował portal "Życie": CZY CZEKA NAS TRZECIA FALA PANDEMII? NIEPOKOJĄCE WIEŚCI Z WIELU KRAJÓW. MATEUSZ MORAWIECKI MÓWI, ŻE POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ

Przypomnij sobie: KIM JEST PRZYJACIEL AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE GWIAZDA MOŻE LICZYĆ NA KOLEGĘ Z BRANŻY. MĘŻCZYZNA SPOTYKAŁ SIĘ Z MAGDA MOŁEK

Portal "Życie" pisał również: WRACA SPRAWA NIEWIARYGODNIE WYSOKICH WYPŁAT DLA ARTYSTÓW! CZY BAYER FULL ORAZ BRACIA GOLEC OTRZYMALI JUŻ SWOJE ZAPOMOGI