Pandemia koronawirusa nieprzerwanie trwa od marca i na ten moment nie widać, abyśmy mogli uznać całą sytuację za wygraną. Na całym świecie zachorowały miliony osób, a wielu z zakażonych niestety nie udało się uratować.

Widok nie należy do najprzyjemniejszych!

Jak jednak doskonale wiemy, wciąż dość duża grupa osób twierdzi, że pandemia to tylko wymysł, a żaden wirus nie istnieje. Takie osoby totalnie nie stosują się do zaleceń, a przez to pogarszają ogólną sytuację, bowiem brak konsekwencji w stosowaniu się do zasad sanitarnych powoduje, że wirus nieustannie się rozprzestrzenia!

Jak informuje portal RMF24 ostatnio jeden z lekarzy – Kenneth Remy postanowił opublikować w sieci nagranie, na którym przedstawił co po raz ostatni widzi pacjent, który umiera z powodu koronawirusa.

Na zamieszczonym filmiku widzimy lekarza, ubranego w kompletny strój ochronny, który zaraz będzie intubował pacjenta. Z pozycji pacjenta widok ten nie jest niczym przyjemnym. Kamera podczas nagrania nieustannie oddala się oraz przybliża, co ma imitować stan pacjenta, który oddycha około 40 razy na minutę, z powodu spadającej saturacji.

YouTube: CBS News

Bardzo ważny apel!

Doktor Kenneth Remy przestrzega pacjentów, że właśnie tak będą wyglądały ich chwile, lub też chwile ich najbliższych, jeśli zakażenie koronawirusem spowoduje poważne problemy z oddychaniem. Na co dzień specjalista intensywnej terapii pracuje w Barnes – Jewish Hospital oraz St. Louis Children’s Hospital.

Swój apel postanowił opublikować w sieci, kiedy wielu Amerykanów postanowiło wyjechać z okazji obchodzonego Święta Dziękczynienia, mimo że liczba zachorowań oraz zgonów w Stanach Zjednoczonych nieustannie rośnie.

- To poważne. Błagam, stosuj wszystkie środki zapobiegawcze, abyśmy mogli skutecznie zapobiec twoje chorobie i chorobie twoich bliskich – mówi lekarz podczas nagrania.

Jak informował portal "Życie":MARYLA RODOWICZ WRÓCIŁA DO PEŁNI SIŁ, PO ZAKAŻENIU KORONAWIRUSEM! GWIAZDA NATYCHMIAST UDAŁA SIĘ PO SWÓJ ULUBIONY SMAKOŁYK

Przypomnij sobie: WARSZAWA: MIESZKAŃCY DOKONALI JUŻ WYBORU. W PROJEKCIE BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WYBRANO ŁĄCZNIE 63 PROJEKTY, KTÓRE NIEBAWEM ZACZNĄ BYĆ REALIZOWANE

Portal "Życie" pisał również: SENIORZY JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ KOLEJNEGO I ZUPEŁNIE NOWEGO ŚWIADCZENIA. DO EMERYTÓW W POLSCE TRAFIĄ SPORE PIENIĄDZE. ILE DOSTANĄ