W ostatnim czasie Internet zdobył niebywałą popularność. Stał się nie tylko miejscem rozrywki, ale także edukacji i pracy. Jeszcze wyraźniej ważność Internetu doceniliśmy podczas pandemii, kiedy musieliśmy zostać w domach i pracować czy też uczyć się zdalnie.

Czy można być za młodym na bycie influencerem?

Wiele osób mocno zaangażowało się w bycie influencerem. Są to osoby, które poprzez reklamowanie firm w mediach społecznościowych otrzymują wynagrodzenie. Nierzadko są to naprawdę olbrzymie pieniądze.

Jak informuje portal Super Express, najmłodszy influencer na świecie ma zaledwie trzy lata! Za jego sukces w sieci odpowiedzialna jest przede wszystkim jego mama, która otworzyła synowi konto na Instagramie, kiedy chłopiec miał zaledwie rok!

Okazuje się, że mały influencer – Elensio Sulaj z Wielkiej Brytanii posiada garderobę, która została wyceniona na około 50 tysięcy złotych! Jego mama jest zakochana w synku, dlatego też uwielbia wybierać mu nowe stylizacje, a następnie robić piękne zdjęcia.

Modny chłopiec!

3 – latek ma na sobie ubrania takich projektantów jak Gucci, Vesace czy Givenchy. Mama zaznacza jednak, że w tak drogich stylizacjach chłopiec nie może bawić się na zewnątrz.

Obecnie profil chłopca na Instagramie obserwuje 26 tysięcy osób z całego świata! Jednak wśród internautów znalazło się także dość sporo osób, które mocno skrytykowały pomysł mamy. Uważają oni bowiem, że 3 – latek nie powinien być ubierany w niewygodne stylizacje, a następnie męczony zdjęciami.

Mama chłopca zapewnia jednak internautów, że wszystko odbywa się za zgodą malucha, a kiedy Elensio nie ma ochoty na zdjęcia to po prostu ich nie robią. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Jak informował portal "Życie": MARYLA RODOWICZ WRÓCIŁA DO PEŁNI SIŁ, PO ZAKAŻENIU KORONAWIRUSEM! GWIAZDA NATYCHMIAST UDAŁA SIĘ PO SWÓJ ULUBIONY SMAKOŁYK

Przypomnij sobie: WARSZAWA: PROJEKT BUDŻETU MIASTA NA ROK 2021 JEST BARDZO SKROMNY. KORONAWIRUS SPOWODOWAŁ ZNACZNY SPADEK PRZYCHODÓW. JAKIE INWESTYCJE SĄ W PLANACH

Portal "Życie" pisał również:PREZYDENT PEWNEGO MIASTA WRZUCIŁ DO SIECI ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE. DRWI ZE SŁAWOMIRA ŚWIERZYŃSKIEGO. POLITYK NIE ZOSTAWIŁ NA GWIAZDORZE SUCHEJ NITKI