Hubert Urbański zdecydował się na ujawnienie ogromnego sekretu teleturnieju „Milionerzy”, który od lat możemy oglądać na antenie TVN i który od lat przyciąga przed ekrany milionową publiczność w przypadku każdego odcinka.

Prowadzący postanowił dłużej nie ukrywać tego faktu i zdradził informacje na temat czegoś, co od długiego czasu nie dawało spokoju widzom. Co kryje produkcja „Milionerów” i co można zobaczyć na pulpicie znajdującym się przed Hubertem Urbańskim podczas emisji programu? Prawda na ten temat została ujawniona, to szokujące!

Hubert Urbański zdecydował się na ujawnienie największego sekretu teleturnieju „Milionerzy”! Widzowie kompletnie się tego nie spodziewają. Dziś wszystko jasne

Milionerzy istnieją na antenie TVN od ponad 20 lat – pierwszy odcinek show został wyemitowany w 1999 roku. Teleturniej, w którym można wygrać milion od lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów, którzy kibicują każdemu uczestnikowi, a ci, którym udaje się zdobyć główną nagrodę są przez tygodnie opisywani w mediach.

Wiele osób nie wiedziało jednak, jak wygląda teleturniejowa kuchnia, a wielu widzów do dziś zastanawia, co kryje ekran prowadzącego Huberta Urbańskiego. Gwiazdor postanowił zdradzić wielką tajemnicę programu.

Na kanale Wirtualnej Polski na Youtube znalazł się właśnie wywiad z Hubertem Urbańskim, który postanowił dłużej nie ukrywać kulis produkcji programu. Urbański przekonuje, że całe życie przygotowujemy się do uczestnictwa w „Milionerach”, gdyż sprawdzana tam wiedza jest wiedzą powszechną, wystarczy czytać gazety, oglądać telewizję, mieć ogólną znajomość świata.

Prowadzący „Milionerów” zdradził również, że przed emisją uczestnicy mają specjalną próbę, aby poznać sprzęt.

Czy sam Urbański zna pytania przed programem? Okazuje się, że nie, a na jego ekranie widnieje tylko aktualne pytanie i odpowiedź na nie.

„Jak zawodnik decyduje się na odpowiedź, to u mnie się pojawia potwierdzenie, czy to jest poprawna odpowiedź, czy też inna, a dodatkowo na dolnym marginesie pojawia się objaśnienie do pytania, z którego czasami korzystam, a czasami nie” – wyjaśnił Urbański, cytowany przez „SE”.

fot. Youtube @TVNpl

Jak informował portal "Życie": ZNANA MODELKA ROZCZULA SIĘ NAD FOTOGRAFIĄ MĘŻA I CÓRECZKI. JOANNA KRUPA NIE KRYJE WZRUSZENIA, MALUTKA ASHA JEST NIESAMOWICIE UROCZYM DZIECKIEM

Przypomnij sobie: PIOTR ŻYŁA ZDOBYŁ SIĘ NA BARDZO OSOBISTE WYZNANIE. SKOCZEK PRZYZNAŁ, ŻE DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIE PAMIĘTAĆ O JEDNEJ Z NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W JEGO ŻYCIU

Portal "Życie" pisał również: CZY KSIĘŻA POWINNI BYĆ OBECNI NA SZPITALNYCH ODDZIAŁACH? WIELE PACJENTEK SKARŻY SIĘ NA ZACHOWANIE DUCHOWNYCH POZBAWIONE SZACUNKU I KULTURY