Jak podaje portal "Lelum", choć na razie nieoficjalnie, wiadomo już, że niebawem Donald Trump wspólnie z rodziną będzie musiał wyprowadzić się z Białego Domu. Wybory wygrał bowiem jego rywal Joe Biden i to on zostanie 46 Prezydentem Stanów Zjednoczonych. Może się okazać, że to nie tylko koniec kadencji Donalda Trumpa, ale również i małżeństwa.

Melania Trump zostawi męża?

Po wielu dniach niepewności, wiadomo już, że w fotelu Prezydenta USA zasiądzie Joe Biden. To właśnie on miał uzyskać 270 głosów elektorskich, gwarantujących mu wygraną. Oznacza to, że obecny lokator Białego Domu, Donald Trump będzie musiał się wyprowadzić. Trump nie może się pogodzić z porażką. Od początku był pewien wygranej i zapowiedział, że wykaże oszustwa, do jakich miało dojść w czasie wyboru.

Pojawiły się plotki, że przegrana w wyborach nie będzie jedyną gorzką pigułką, jaką będzie musiał przełknąć Donald Trump. Ku końcowi chylić ma się również małżeństwo prezydenta z Melanią Trump. Osoby z jej otoczenia amerykańskiej Pierwszej Damy nie mają wątpliwości, że ostateczna decyzja już zapadła.

YouTube

Małżeństwo Trumpów

Już kiedy Donald Trump obejmował urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych dużo mówiło się o kryzysie, jaki dotknął jego małżeństwo z Melanią. Pierwsza Dama na wiadomość, że mąż wygrał wybory miała ponoć wybuchnąć płaczem - bynajmniej nie były to łzy radości. Plotki podsycało to, że Melania w Białym Domu pojawiła się dopiero po pięciu miesiącach.

Stephanie Wolkoff, która była jedną z doradczyń Melanii Trump wskazywała, że małżonka prezydenta negocjowała umowę, która miała zapewnić jej synowi Byronowi część majątku ojca. Para choć formalnie miała pozostawać małżeństwem sypiała w oddzielnych sypialniach.

YouTube

Dla wielu oczywistym było, że rozpad małżeństwa Trumpów jest tylko kwestią czasu. Melania publicznie okazywała bra uczuć wobec męża. Publicznie odrzucała czułe gesty ze strony męża. Niezbyt często można ją było ujrzeć uśmiechniętą na wspólnych fotografiach. Do rozwodu ma dojść, kiedy tylko Trump opuści urząd.

Myślicie, że spekulacje o końcu małżeństwa Trumpów znajdą pokrycie w rzeczywistości?

To też może cię zainteresować: Ameryka jest zachwycona nową pierwszą damą. Kim jest Jill Biden? Polityk nie mógł lepiej trafić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jakim majątkiem dysponuje i ile zarabia Joe Biden? Nowy prezydent USA ma się czym pochwalić

O tym się mówi: Biskup w mocnych słowach wyraził swoją opinię na temat protestów. Co uważa o decyzji Trybunału Konstytucyjnego