Niewątpliwie jednym z celów Meghan Markle było zyskanie sympatii Brytyjczyków. Czy jednak po ostatnich wydarzeniach, jakie miały miejsce z jej udziałem, kiedykolwiek to osiągnie?

Brytyjczycy kochają swoją królową!

Jak wskazuje portal Super Express, ostatnio YouGov przeprowadził sondaż wśród Brytyjczyków, który miał wskazać, jakim poziomem zaufania oraz sympatii poddani darzą poszczególnych członków rodziny królewskiej.

Wyniki jasno wskazują, że zdecydowana większość Brytyjczyków uważa, iż nadal panować powinna królowa! Poddani ją kochają i darzą ogromnym zaufaniem. Jak się okazuje, aż 83% Brytyjczyków odpowiedziało w ankiecie, że królowa Elżbieta II budzi w nich pozytywne uczucia. Co więcej, aż 67% uznało, że obecna królowa dalej powinna sprawować władzę.

Ponadto aż 80% poddanych darzy sympatią księcia Williama, a tylko kilka procent mniej, bo 76% ma takie same odczucia wobec księżnej Kate. 59% Brytyjczyków przyznało, że lubi księcia Karola, a w stosunku do księżnej Camilli takie zdanie ma 44% badanych.

Meghan Markle nie cieszy się sympatią Brytyjczyków!

Okazuje się jednak, że takim zaufaniem oraz sympatią nie cieszy się książę Harry oraz Meghan Markle. Tylko 48% uznało, że darzy Harry’ego sympatią, natomiast 47% ma w stosunku do księcia negatywne odczucia. W przypadku Meghan odsetki te wynoszą kolejno 33 i 59%. To bardzo niski wynik!

Co miało tak duży wpływ na zdanie Brytyjczyków na temat Meghan i Harry’ego? Czy jest to spowodowane ich decyzją o zrzeknięciu się swoich ról w rodzinie królewskiej i wyjechaniu z Wielkiej Brytanii?