Najnowsze informacje o rodzinie królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne – chodzi o Meghan Markle. Jak wynika z doniesień medialnych, kobieta jest w drugiej ciąży! Czy to prawda? Koniecznie sprawdź!

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych, a niemal każdego dnia pojawiają się nowe, nieznane dotychczas informacje o którymś z jej członków.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan i ich wyjeździe za ocean, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie.

Cała rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie mediów ze względu na różne charaktery.

Tym razem chodzi jednak o Harry’ego i Meghan, którzy poza Wielką Brytanią znajdują się już osiem miesięcy. Jak donoszą amerykańskie media, Meghan podobno jest w drugiej ciąży - czy to prawda?

Meghan Markle w ciąży?

Fani małżeństwa nie mają nawet najmniejszych wątpliwości, że to prawda. Uważają, że jeden mały szczegół wyjaśnił wszystko. O co chodzi?

Mianowicie o to, że od kilku dni Meghan widziana jest samotnie, a Harry podobno poleciał do swojej rodziny, do Londynu. Fani spekulują, że poleciał tam z wiadomością o ciąży ukochanej. Fani są pewni tej wersji, ponieważ gdyby nie niepewna sytuacja na świecie, ciężarna Meghan na pewno również poleciałaby z mężem!

Czy taka jest prawda? Czas pokaże!