Jak podaje portal "Pomponik", co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o tym, że księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka. W najnowszym wydaniu magazynu "New Idea" możemy dowiedzieć się, że "To chłopiec!". Czy już wkrótce możemy się spodziewać radosnych nowin dotyczących ciąży Kate?

Wyczekiwanie "royal baby"

Wielka Brytania, jak i reszta świata z niecierpliwością czeka na pojawienie się nowego członka rodziny królewskiej. Co rusz pojawiają się spekulacje, że księżna Kate, która ma już troje dzieci, przywita wkrótce kolejnego potomka. I choć plotki o ciąży żony księcia Williama prasa donosi średnio raz na miesiąc, teraz zapewniają, że to prawda.

pomponik.pl

O ciąży swojej mamy miała donieść sama księżniczka Charlotte. Znana ze swojej bezpośredniości, otwartości i mocnego charakteru mała księżniczka miała zdradzić, że na świecie pojawi się jej kolejny brat. Dowodem na to, że księżna Cambridge jest w stanie błogosławionym mają być zdjęcia, na których czule obejmuje swój brzuch.

Dziennikarzez z "New Idea" zwrócili uwagę także na fakt, że księżna Kate stawia ostatnio na znacznie luźniejsze kreacje, co ich zdaniem ma pomóc ukryć ciąże. Gazeta podkreśliła również, że mała Charlotte z niezadowoleniem miała przyjąć fakt, że jej mama urodzi kolejnego chłopca.

Doniesienia tabloidu już nie raz okazały się nieprawdziwe, warto mieć to na uwadze czytając kolejne rewelacje zamieszczone na jego łamach.

YouTube

Myślicie, że księżna Kate i jej mąż książę William zdecydują się jeszcze na czwarte dziecko

To też może cię zainteresować: Księżna Kate od pewnego czasu skrywa prawdę na temat swojego zdrowia. Brytyjskie magazyny po raz kolejny poruszają ten temat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersyjna decyzja jednej z gwiazd „Rolnik szuka żony”. Gdy poproszono ją o wywiad, wprawiła dziennikarzy w osłupienie, tego jeszcze nie było

O tym się mówi: Marta Kaczyńska przerwała milczenie i wypowiedziała się w istotnej sprawie. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego powiedziała wiele o obecnym rządzie