Choć Marta Kaczyńska konsekwentnie unika wypowiadania się na tematy polityczne, ale jeśli już to robi to w kluczowych dla Polski sprawach. Tym razem, bratanica szefa Prawa i Sprawiedliwości zdecydowała się powiedzieć kilka ważnych słów o rządzie Mateusza Morawieckiego. To, co powiedziała może zaskoczyć wiele osób!

Marta Kaczyńska stara się nie wchodzić w meandry polityczne, gdyż zdaje sobie sprawę z tego, jak łatwo można narazić się Polakom, zabierając stanowisko w przypadku wielu mocno kontrowersyjnych sprawach.

Bratanicy Jarosława Kaczyńskiego nieopatrznie zdarzyło się to kilka razy, zatem woli już nie wchodzić na grząski grunt. Jednak Marta Kaczyńska zamierza jednak zabierać głos w istotnych dla Polski i Polaków sprawach, co udowodniła w ostatnim czasie.

Córka zmarłej pary prezydenckiej jest felietonistką tygodnika „Sieci” i regularnie odnosi się do rzeczywistości w naszym kraju. W swoim najnowszym tekście postanowiła odnieść się do sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Marta Kaczyńska powiedziała wiele słów na temat tego, jak życie publiczne przeniosło się w dużej mierze do Internetu. Chodziło jej przede wszystkim o kulturę i korzystanie z serwisów streamingowych.

„Niemal połowa dawnych bywalców kin i teatrów zrezygnowała z uczęszczania na seanse i spektakle, a ponad jedna trzecia znacznie ograniczyła wyjścia” – możemy przeczytać w ostatnim tekście Kaczyńskiej, cytowanym przez „Super Express”.

Marta Kaczyńska ocenia rząd Morawieckiego. Co powiedziała?

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego pokusiła się o ocenę rządu Mateusza Morawieckiego w trakcie pierwszej fali koronawirusa w Polsce, a jej zdaniem ministrowie gabinetu Morawieckiego radzą sobie najlepiej, jak to możliwe w obecnej chwili.

„Polska jest najbardziej dynamiczną gospodarką Unii Europejskiej i państwem jak dotąd najsprawniej radzącym sobie radzącym sobie z kryzysem wywołanym przez COVID-19” – ocenia Marta Kaczyńska.

fot. TouTube @Gazeta Trybunalska

Jak informował portal "Życie ": NIETYPOWY APEL PAPIEŻA FRANCISZKA. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKICH SŁÓW. GŁOWA KOŚCIOŁA PORUSZYŁA NIEZWYKLE WAŻNY TEMAT DLA WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE

Przypomnij sobie: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ZAPOWIADA OGROMNE ZMIANY W SYSTEMIE ODPROWADZANIA SKŁADEK. PROJEKT WJEDZIE W ŻYCIE W NAJBLIŻSZYCH TRZECH LATACH

Portal "Życie " pisał również: PROGNOZA POGODY NA NAJBLIŻSZE DNI NIE NAPAWA OPTYMIZMEM. W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH SPADNIE ŚNIEG. POLACY ZACZYNAJĄ OBAWIAĆ SIĘ NADEJŚCIA SROGIEJ ZIMY