Księżna Kate oraz książę William wkładają bardzo dużo zaangażowania w wychowanie swoich dzieci, a ponadto spędzają z nimi każdą wolną chwilę. Oboje nie wyobrażają sobie sytuacji, w której Charlotte, George oraz Louis mieliby być wychowywani przez opiekunki.

Para bardzo angażuje się w wychowanie maluchów!

Co więcej, zarówno Kate, jak i William raczej niechętnie mówią publicznie o swojej rodzinie. Ostatnio jednak, podczas jednego ze spotkań ze swoimi poddanymi sytuacja nieco się zmieniła.

Jak podaje portal Pomponik, w ostatnich dniach księżna Kate oraz książę William pojawili się na spotkaniu z przedstawicielami firmy budowlanej. W trakcie rozmowy podjęto temat dzieci pary i jak się okazuje, oboje chętnie mówili o swoich maluchach.

Instagram @kensingtonroyal

Sekret dotyczący dzieci został wyjawiony!

Co ciekawe, książę William wyjawił pewien sekret o swoich dzieciach! Chyba nikt nie spodziewał się, że maluchy mają takie zainteresowania! O co dokładnie chodziło?

- Dzieci, zwłaszcza Louis, z chęcią przyjdą i zobaczą, jak kopiecie. Uwielbiają to! – powiedział książę William.

Księżna Kate dodała natomiast jeszcze więcej!

- Nie zapomnij o Charlotte! Ona też by to pokochała – wyjawiła księżna.

Jak się zatem okazuje, nie można wierzyć w stereotypy, mówiące iż dzieci królewskiej pary są wychowywane w taki sposób, aby interesować się tylko rzeczami związanymi z dworem. Co więcej, okazuje się że koparkami interesuje się także mała księżniczka – Charlotte!

Instagram @kensingtonroyal

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KRAKÓW: TRWAJĄ KONTROLE W AUTOBUSACH. POLICJANCI I INSPEKTORZY MPK SPRAWDZAJĄ, CZY PASAŻEROWIE PRZESTRZEGAJĄ ZASAD SANITARNYCH. KARY MOGĄ BYĆ WYSOKIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WARSZAWA: BARDZO NIEPRZYJEMNY ZAPACH WYDOBYWA SIĘ Z MOSTU PONTONOWEGO. CZY TO KOLEJNA AWARIA? MIESZKAŃCY STOLICY DRŻĄ Z NIEPOKOJU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: AFERA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST! ZAMIAST PRZEWOZIĆ POTRZEBUJĄCYM POMOCY PACJENTÓW, KARETKA SŁUŻY DO PRZEWOZU PALIWA, CHORZY NIE MOGĄ UWIERZYĆ