Jak podaje portal "Good Times", kobieta z południowej Kalifornii musiała mierzyć się z agresywną białaczką. Na szczęście wydarzył się świąteczny cud i udało jej się znaleźć dawcę w idealnym momencie - kiedy przyszedł czas narodzin jej bliźniąt.

Straszna choroba

36-letnia wówczas Susie Rabaca powitała na świecie bliźnięta - córeczkę i synka. Dzieci otrzymały imiona Rainy i Ryan. Zaledwie kilka miesięcy po zajściu w ciążę Susie dowiedziała się, że jest chora na agresywną białaczkę szpikową. Bardzo bała się o trójkę swoich dzieci, które były już na świecie.

Tym bardziej, że lekarze powiedzieli jej, że jedynym ratunkiem dla niej będzie przeszczep od dopasowanego do niej dawcy szpiku. Niestety nie udało się znaleźć dawcy wśród jej bliskich, a także w światowej bazie dawców, która liczyła wówczas 30 milionów dawców. Susie nie zamierzała się jednak poddawać. Chciała walczyć o życie dla siebie i dla swoich dzieci.

goodtimes.com

I wydarzył się wówczas cud

Susie i jej bliscy postanowili podzielić się jej historią w mediach, która poruszyła serca wielu osób. Aż 50 tysięcy osób zdecydowało się zgłosić do Narodowego Programu Dawców Szpiku w odpowiedzi na historię Susie. Wśród nowych dawców znalazł się ten idalny dla niej!

Kobieta nazwała to "świątecznym cudem". Susie podziękowała swojemu dawcy "Jeśli tam jesteś i widzisz to, dziękuję ci z głębi serca. Sprawiłeś świąteczny bożonarodzeniowy cud, dajesz mi życie i przyszłość z moimi dziećmi".

goodtimes.com

Susie podkreśliła także, że choć jej walka z chorobą się na tym nie skończyła, ale był to ogromny krok w przód.

A wy, znajdujecie się w bazie dawców szpiku?

To też może cię zainteresować: Ta mała dziewczynka wzruszyła pielęgniarkę do łez. Niesamowita historia, która poruszy każde serce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Błyskawiczna reakcja mężczyzny, który nie wahał się ani chwili i uratował psa. Mało brakowało, a byłoby po nim

O tym się mówi: Młodzi podpalacze zatrzymani przez policję! Robili to dla zabawy, wywołali ogrom zniszczeń, wszystko trafiło do Internetu