Jak podaje portal "Plotek", znów głośno zrobiło się o kolejnej ciąży księżnej Kate. Tym razem to ma być prawda, jak przekonują "eksperci". Nie mają wątpliwości, że na świecie pojawi się kolejne dziecko Williama. Skąd ta pewność?

Czekanie na kolejne royal baby

Narodziny w rodzinie królewskiej są ważnym wydarzeniem nie tylko dla przyszłych rodziców, ale także dla milionów Brytyjczyków i fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Co rusz pojawiają się plotki o ciąży księżnej Kate, choć nie tylko. Ostatnio na świeczniku znalazła się księżniczka Beatrice, z racji swojego zamążpójścia, a także jej siostra Eugenia, która nie doczekała się jeszcze potomka.

Jednak to na Kate zwrócone są oczy wszystkich. Pilnie śledzony jest każdy jej krok, analizowane nieobecności i to, jak wygląda. Ostatnio za sprawą fryzury żony księcia Williama znów pojawiły się plotki o ciąży. Czego dopatrzyli się w uczesaniu księżnej "eksperci".

YouTube

Czwarta ciąża ksieżnej Kate?

Księżna Kate i książę William doczekali się już trojki pociech: księcia Georga, księżniczki Charlotte oraz księcia Louisa. To właśnie podczas ostatniej ciąży Kate eksperci zauważyli w wyglądzie księżnej pewną powtarzalność w pierwszych miesiącach błogosławionego stanu.

Kate w pierwszym trymestrze zawsze decydowała się skrócić włosy. Zmiana długości włosów była zawsze dość widoczna. Ostatnio włosy księżnej zrobiły się krótsze, co tylko podgrzało plotki o ciąży. Styliści podkreślają, że na taki krok decyduje się wiele przyszłych mam. Dlaczego?

"Krótsze włosy pomagają im zachować świeżość. Kobiety w ciąży włosów mają bardzo dużo" - mówi cytowany przez "Daily Mail" Mr. Johnson.

plotek.pl

Jak myślicie, przewidywania co do czwartej ciąży Kate tym razem się sprawdzą?

To też może cię zainteresować: Meghan Markle nieźle nabroiła. Królowa Elżbieta II wybiera się do USA na osobiste spotkanie z byłą księżną. W jakiej sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Lewandowska znalazła się w nieprzyjemnej sytuacji. Zdjęcie z córkami trafiło do sieci, fani współczują trenerce

O tym się mówi: Oberwanie chmury nawiedziło południe Polski. Mieszkańcy powiatu myślenickiego szacują straty, jakie spowodowała powódź. Są nagrania i zdjęcia