Portal "wp.pl" podaje, że jedne z najnowszych dostępnych zdjęć Meghan Markle dowodzą, że księżna może być w kolejnej ciąży.

Zdjęcia z ostatnich podróży książęcej pary pod czujnym okiem fanów

Fani rozebrali zdjęcia Harry'ego i Meghan na części pierwsze i wierzą, że sposób, w jaki księżna nosiła futerał na laptopa, może wskazywać, że próbuje zatuszować zaokrąglony brzuszek.

Wielu wnikliwym obserwatorom przypominało to, kiedy Meghan nosiła pod pachą dwa fioletowe segregatory, kiedy ona i książę Harry wyszli z samolotu w Australii - tego samego dnia, gdy ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Twitter

W tym czasie wydawało się, że Meghan próbuje ukryć wszelkie oznaki ciąży, umieszczając segregatory pod pachą. Jeden z fanów napisał na Twitterze o nowych zdjęciach Sussexes: „Znowu w ciąży? Czy segregator mówi wszystko? Inny fan zauważył : „… pamiętasz, kiedy ostatni raz wysiadła z samolotu z teczką Archie, była w ciąży z Archie, wyszła z samolotu wczoraj niosąc teczkę lub komputer prawie tak samo…”

Twitter

Oczywiście spekulacje na temat ciąży dotyczące Meghan są ciągłymi plotkami, więc ta najnowsza analiza może nie być tak dokładna - ale na pewno teraz, kiedy żyją życiem poza centrum uwagi, jeśli i kiedy się spodziewają, mogą kontynuować w bardziej zrelaksowanym otoczeniu. Oddają się pasji pomagania, co akurat ma prawo być tematem na pierwsze strony gazet.

Co o tym sądzicie?

O tym pisaliśmy: Czy pierwsza komunia święta skończy się wizytą w sanepidzie? Parafia w jednej z polskich miejscowości poszukuje wszystkich uczestników mszy świętej

Zerknij: Nadchodzi okres wakacyjnych wyjazdów. Czy możemy się spodziewać wzrostu zakażeń

Przypominamy: Ciągle słyszałam - "dziewczynki muszą być grzeczne, rób, co mówię, masz mnie słuchać, nie dyskutuj"