Larry Birkhead, mężczyzna, który ma córkę ze zmarłą modelką Anną Nicole Smith, ujawnia smutną historię. Występując w „Good Morning America”, Birkhead powiedział, że nigdy wcześniej nie mówił o miłości między nim a Smith.

Być jak Marylin Monroe

Urodziła się 28 listopada 1967 r. Anna została wychowana przez ubogą matkę i ciotkę w małym miasteczku Mexia w Teksasie, po tym jak jej ojciec odszedł od rodziny. W wieku 17 lat porzuciła szkołę i poślubiła miejscowego chłopca Billy'ego Smitha, z którym miała syna Daniela. Jednak młoda matka postanowiła spełnić swoje marzenia.

YT

„Vickie zawsze chciała mieć inne imię, tak jak zawsze chciała lepiej niż my”, przyznała później ciocia Kay. Wkrótce porzuciła męża, zmieniła nazwisko i znalazła pracę jako egzotyczna tancerka w Houston. Wkrótce stała się jedną z najbardziej poszukiwanych tancerek w klubach ze striptizem w mieście, a w jednym z tych zakładów w 1991 roku poznała starszego miliardera J Howarda Marshalla. Ten potentat naftowy, 63 lata starszy od niej, dawał prezenty blond piękności, a dezaprobujące media wkrótce nadały jej rozgłos, na który aspirowała modelka.

YT

Nastąpił kontrakt na Guess Jeans, a kiedy w 1993 r. Anna stała się modelką „Playmate of the Year” Playboya, zaczęła napływać nowa oferta ślubna z J Howardem w 1994 roku, podczas gdy redaktorzy gazet dzielili jej zdjęcie na więcej stron, w większej liczbie publikacji, niż mogłaby to uwzględnić jakakolwiek umowa reklamowa. „Nie jestem poszukiwaczką złota” - nalegała Anna w odpowiedzi na niektóre mniej pochlebne raporty.

„Mogłam się z nim ożenić tydzień po naszym spotkaniu lub dwa tygodnie po tym, jak się spotkaliśmy. Mogłam za niego wyjść wiele lat wcześniej. I nie zrobiłam tego. Nie zrobiłam tego. Chciałam się z nim ożenić, ponieważ mnie kochał i opiekował się mną".

Pomimo występów filmowych w Nagiej Broni: The Final Insult i The Hudsucker Proxy braci Coen, to jej życie osobiste najbardziej interesowało tabloidy. Gdy jej mąż zmarł zaledwie 14 miesięcy po ślubie, rozpoczęła się epicka legalna saga i prasa dostała historię, która była chwytliwa.

„Przez tak długi czas ludzie opowiadali moją historię” - wyjaśniła Birkhead. „Powiedzieli:„ To jest okazja, aby opowiedzieć to z twojej perspektywy, a ja powiedziałem: „Czy na pewno masz odpowiednich ludzi? Ponieważ nasza historia miłosna była bogata we wzloty i upadki”.

Birkhead powiedział, że on i Smith mieli dwuletni romans. Chociaż oboje byli w romantycznym związku, ostatecznie walczyli o opiekę nad ich dzieckiem Dannielynn, dopóki test ojcostwa nie wykazał, że Birkhead był ojcem.

YT

Osobisty adwokat Smith, Howard K. Stern i kilku innych mężczyzn również twierdziło, że jest ojcem dziecka. Sprawa znalazła się na międzynarodowych nagłówkach. 8 lutego 2007 r. Smith, która zmagała się z lekami na receptę, została znaleziona martwa w pokoju hotelowym na Florydzie. Niedługo po śmierci jej syna. W wyniku dochodzenia oficjalną przyczyną śmierci było przypadkowe przedawkowanie. Smith miała 39 lat. Dannielynn miała wtedy zaledwie 5 miesięcy.

YT

Birkhead przypomniał sobie chaotyczny czas, mówiąc: „Patrząc wstecz, jestem lepszą i silniejszą osobą z powodu rzeczy, przez które przeszedłem. Patrzę wstecz dziesięć lat, nie chciałbym tego inaczej". Jak twierdzi, córka nie zamierza zostać modelką mimo swej nieprzeciętnej urody.

O tym pisaliśmy: GIS ma pełne ręce roboty. Wycofał kolejny produkt spożywczy, który nie spełnia wymaganych norm

Zerknij: Rząd chce zaostrzyć pewne przepisy. Środowisko lekarskie zamierza temu przeciwdziałać. Czy będą strajkować