Jak podaje portal „Pomponik”, 38-letnia Meghan Markle bardzo niechętnie opuszcza swoją posiadłość w Los Angeles. Powodem takiego stanu rzeczy ma być fakt, że Meghan jest w ciąży. Inna sprawa, że mają tam wszystko, co jest im potrzebne do codziennego funkcjonowania, a ich bezpieczeństwa strzeże wynajęta firma ochroniarska.

Radosna nowina

Magazyn „New Idea” dotarł do źródła z otoczenia byłej książęcej pary zdradziło, że póki co radosna informacja o błogosławionym stanie Meghan nie zostanie podana do publicznej wiadomości. „Meghan i Harry chcą mieć drugie dziecko w wieku zbliżonym do ich pierwszego syna" – zdradziło źródło.

Nie zamierzają również informować osobiście rodziny królewskiej, która ma się o ciąży dowiedzieć jako ostatnia, czytając o niej w mediach. „Meghan nieźle sobie to uknuła. Chce, by królowa i reszta rodziny o ciąży dowiedziała się z gazety, tak jak zwykli obywatele królestwa. Bardzo podoba jej się ten plan" – wskazało źródło.

pomponik.pl

Plan Meghan

Zdaniem źródła magazynu „New Idea”, Meghan chce w ten sposób dać do zrozumienia królowej i całej rodzinie królewskiej, że to nie oni ustalają reguły gry, ale właśnie Meghan wspólnie z Harrym.

„Ciążowy brzuszek Meghan ukrywa pod luźnymi ubraniami - tak jak ostatnio podczas łączenia wideo z fanami czy na urodzinach syna Archiego" – zdradza źródło.

Do rewelacji opisanych w cytowanym magazynie należy podejść ze sporą dozą ostrożności, bo wiele z przedstawianych rewelacji okazało się niemającymi pokrycia w rzeczywistości spekulacjami.

GettyImages

Myślicie, że Meghan faktycznie spodziewa się dziecka?

To też może cię zainteresować: Meghan i Harry nie mają po co wracać do Londynu? Kto zastąpi ich w rodzinie królewskiej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe informacje wprost od rodziny królewskiej ujrzały światło dzienne. Harry i Meghan zrezygnowali z tytułów królewskich przez królową Elżbietę II

O tym się mówi: Zaproszenie na komunię wprawiło kobietę w osłupienie. Z czymś takim nie spotkała się jeszcze nigdy